CS:GO'yu D diskine kurmak performansı düşürür mü?

n0mss

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar CS:GO oynuyorum, eskiden kasma yoktu şimdi ise arada drop arada kasma oluyor. D kurdum C kursam düzelir mi yoksa fark eder mi etmez mi?

@Reny. hocamında dediği gibi eğer pc de tek disk varsa ve c d olarak ikiye bölündüyse fark etmez. Ama pc de iki disk varsa ve c diski ssd d diski hdd ise c ye kurmanız daha mantıklı. Ama aynı zamanda diskin doluluğuda etkiler. Eğerki oyununuzun kurulu olduğu disk çok doluysa yani bilgisayarıma girince kırmızı bar olarak gözüküyorsa o da etkiler :)

@Reny. hocamında dediği gibi eğer pc de tek disk varsa ve c d olarak ikiye bölündüyse fark etmez. Ama pc de iki disk varsa ve c diski ssd d diski hdd ise c ye kurmanız daha mantıklı. Ama aynı zamanda diskin doluluğuda etkiler. Eğerki oyununuzun kurulu olduğu disk çok doluysa yani bilgisayarıma girince kırmızı bar olarak gözüküyorsa o da etkiler :)
bende sadece hdd var ssd varmı bilmiyorum ama büyük ihtimalle yok

bende sadece hdd var ssd varmı bilmiyorum ama büyük ihtimalle yok
O zaman diskin doluluğana bakın. İki diskte kırmızı çizgide değilse c yemi d yemi kurduğunuzun bir önemi yok. Ya pc ile alakalıdır. Yada oyuna gelen güncellemeler yüzünden olmuştur. Güncellemeler yüzünden oyunda 100 fps düştüğünü bilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı