CS:GO'yu iyi oynamak için öneriler

Ahmet1203

Picopat
CS:GO'yu iyi oynayabilmek için ne yapabilirim? Seçkin olana kadar sadece DM ve basit eğlence mi girsem? Çünkü şu anda rekabetçi'de 1-2 kill anca alıyorum.

Aim training haritaları var muhtemelen antrenman yapmıyorsunuz. Antrenman yapmak ısınmanız açısından çok önemli ve oldukça faydalı. Çok fazla oynamak da sizi geliştirir. YouTube üzerinden antrenmanlara bakabilisiniz. Linkteki kanalın videolarını da inceleyin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bolca antrenman ve zor botlarla alıştırma yap. Online'ın yerini tutmaz ama az kill alıp takım arkadaşlarına rezil olmaktansa uzman botlarla oyna :D.

CS:GO'yu iyi oynayabilmek için ne yapabilirim? Seçkin olana kadar sadece DM ve basit eğlence mi girsem? Çünkü şu anda rekabetçi'de 1-2 kill anca alıyorum.

Dostum ilk önerim her silahta nasıl aim alman gerektiğini öğren en rahat olanları seç onlarla çalış ve asla seçkin olana kadar rekabetçi girme. Aim haritalarından kendin için en uygun nişangahı seç.

Geri
Yukarı