CS1.6 sunucular hala aktif mi?

Hayır hiçbir tadı yok adam bir eğiliyor kalkıyor duvarı tarıyor falan bir şey anlamıyorum oynadığımdan da zevk almıyorum CS:GO'da o yok çok zevk veriyor fakat CS 1.6 da duck korumalı server ve düz mermi puligini yoksa oynarsın ama öbür türlü manyağın biri strafe yaparak uçuyor kaçıyor, eski tadı vermiyor.

İşte tıkla condition Zero var bir de compete var yani 1.6'yı göremedim ikisi de farklı CS 1.6 countr Strike yani classic bir şey bilmeden konuşmamanı öneririm dostum.

Bilip bilmeden konuşuyorsunuz. CZ çok satamadığından 1.6 ile beraber böyle bir bundle yapmışlar. Oradan alırsanız 1.6, CZ ve Deleted Scenes hesabınıza işleniyor.

Bilip bilmeden konuşuyorsunuz. Cz çok satamadığından 1.6 ile beraber böyle bir bundle yapmışlar. Oradan alırsanız 1.6, cz ve deleted scenes hesabınıza işleniyor.

Bilmiyordum teşekkürler.

Bilip bilmeden konuşuyorsunuz. Cz çok satamadığından 1.6 ile beraber böyle bir bundle yapmışlar. Oradan alırsanız 1.6, cz ve deleted scenes hesabınıza işleniyor.

Dermişimm. Hahhahah.

Bilmiyordum teşekkürler.

Dermişimm. Hahhahah.

Ne biliyorsanız öyle devam edin. Sizinle en ufak bir tartışmaya bile girilmeyeceğini belli ettiniz.

1683484083848.png

Yeni konular

Geri
Yukarı