CS2 AK-47 orbit mk 01 vs redline

Redline alacağına gitsin simsiyah alsın ikisi de aynı zaten. Boş tek renk kostümlere çıkartma yapıştırmayı kim çıkardı. 20 30 dolarlık silahlara 1 2 dolarlık sticker yapıştırıyorsunuz.

Dediğiniz çok mantıklı. Slate kullanıcısı olarak bir süre sonra sıkıyor stickerli skinler.

Redline alacağına gitsin simsiyah alsın ikisi de aynı zaten. Boş tek renk kostümlere çıkartma yapıştırmayı kim çıkardı? 20-30 dolarlık silahlara 1-2 dolarlık sticker yapıştırıyorsunuz.

Nereye aynı? Karbon fiber görünümlü dokuyu, belirli kısımlarda skini öne çıkaran kırmızı çizgileri düşünürsek kesinlikle farklı, tek ortak noktaları siyah renk. Ayrıca üstünde renk patlaması olmayan her sade skin ''boş'' mu oluyor?

Nereye aynı? Karbon fiber görünümlü dokuyu, belirli kısımlarda skini öne çıkaran kırmızı çizgileri düşünürsek kesinlikle farklı, tek ortak noktaları siyah renk. Ayrıca üstünde renk patlaması olmayan her sade skin "boş" mu oluyor?

Boştan kastım tek renk dizaynındaki skinler. Skine kötü anlamında demiyorum yani. + olarak o kadar para verilen bi silaha öyle stickerler yapıştırmak bana hakaret gibi geliyor.

Geri
Yukarı