CS2 çözünürlük değiştirince ekran gri oluyor

Alfirk

Kilopat
Ekran kartım RX 6500 XT. Yeni sistem kurup temiz kurulum yaptım ekran kartının sürücüsünü indirdim. Sonra CS2'ye girdim. Çözünürlük fark etmiyor. Hangisini yaparsam yapayım ekran gri oluyor hiçbir şey gözükmüyor. Oyunu kapatıp açınca tekrar girince düzeliyor. Ama tekrar çözünürlük değiştirince yine siyah oluyor.

Ekran kartım RX 6500 XT. Yeni sistem kurup temiz kurulum yaptım ekran kartının sürücüsünü indirdim. Sonra CS2'ye girdim. Çözünürlük fark etmiyor. Hangisini yaparsam yapayım ekran gri oluyor hiçbir şey gözükmüyor. Oyunu kapatıp açınca tekrar girince düzeliyor. Ama tekrar çözünürlük değiştirince yine siyah oluyor.
Oyunun bir çok esksiği ve sorunları var, sizin yaşadığınız da büyük ihtimalle ince hatalardan biri. Nasıl çözülebileceğini bilmiyorum ancak ilk yorum atan arkadaşın verdiği bilgi yanlış.

Artı -2 Eksi
Hem çözümünü bilmiyorsunuz hem de yanlış olduğunu iddia ediyorsunuz?

Attığınız saçma sapan yorumun yanlış olduğunu iddia etmedim, kesin olarak yanlış dedim, lütfen forumda yanlış bilgiler paylaşıp durmayın, gördüğünüz konulardan cevap işaretçiğini kapmak için Google'yi açıyorsunuz arkadan yanlış bilgileri alıp gönderiyorsunuz, oyunda çözünürlük değişmiyor diye bir yorum yapamazsınız siz burada!

Geri
Yukarı