CS2 güven faktörü nasıl artar?

Prometheus_1

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, geçenlerde 2 defa 1 haftalık ban yedim 2 kere falan arkadaşa zarardan atıldım birçok kez oyundan atıldım. 110 saatim var ama 110 saate göre çok çok iyi oynuyorum. 800 saati hatta 1K saati olan adamları yeniyorum. Smurf olduğumu düşünür mü sürekli oynasam, saat kassam ve atılmasam? Bu güven faktörü 1-2 aya düzelir mi?

Merhaba, geçenlerde 2 defa 1 haftalık ban yedim 2 kere falan arkadaşa zarardan atıldım birçok kez oyundan atıldım. 110 saatim var ama 110 saate göre çok çok iyi oynuyorum. 800 saati hatta 1K saati olan adamları yeniyorum. Smurf olduğumu düşünür mü sürekli oynasam, saat kassam ve atılmasam? Bu güven faktörü 1-2 aya düzelir mi?
Kuralları ihlal etmeden oyna, millete saldırma, takımınla ortak hareket et düzelir.

CS de yaklaşık 2 yıldır 1 kişinin bile oyundan atıldığını görmedim büyük ihtimalle aimin güncel rankının üzerinde haliyle takımındakiler senden kötü oynadıkları için kuduruyorsun ve aşırı toksiklik yapıyorsun.
Eğer durum dediğim gibiyse oradan kurtulmana çooook uzun zaman var demektir yapabileceğin tek şey kendi ahlaki kontrolünü sağlamak.

Not: Yeni bir hesap alıp temiz bir sayfa açabilir veya FACEIT deneyebilirsin.

Geri
Yukarı