CS2 ile ilgili yorumlarınız nedir?

15 Saniye bile çok fazla değil mi freezetime için? Hele biri çıkarsa hiç çekilmiyor. Oyunu zaten 10+ saat oynarsanız satın alma kombinasyonlarını biliyorsunuz B 4-2 5-2 6-5-4-3 gibi. Ve yeni sistemde çok daha kolay olacak. Ben freezetimelarda dayanamayıp Instagram'a falan giriyorum.

15 Saniye bile çok fazla değil mi freezetime için? Hele biri çıkarsa hiç çekilmiyor. Oyunu zaten 10+ saat oynarsanız satın alma kombinasyonlarını biliyorsunuz B 4-2 5-2 6-5-4-3 gibi. Ve yeni sistemde çok daha kolay olacak. Ben freezetimelarda dayanamayıp Instagram'a falan giriyorum.
Konuşulacak şeyler oluyor hocam. Siz de bayağı şeymişsiniz :D.

11 yıl sonra tüm bu alışkanlıkları bitirmek akıl karı değil ayrıca Valorant'ta çok benzer bir sistem kullanıyor yeterince açık değil mi CS:GO'nun Valorant kitlesini çekmeye çalıştığı?
Zaten oyunun genel amacı o, cs çok büyük bir marka ve bu markasını da riota yedirmek istemiyor, daha şuan betada oyun ve beğenmediğimiz özellikler oyuncuların tercihlerine göre şekillenecek eskisi gibi valve tek kafadan yönetmeyecek oyunu diye düşünüyorum ki öyle bir şey olması oyunun sonu demek. Konuyu ayrıntılı inceleyecek olursak maçların mr12 oynanması iyi bir tercih çünkü maçlar 1 saate kadar uzayabiliyor ve bu uzun bir süre bence, e sporu düşünürsek büyük turnuva finalleri bo5 yapılıyor 6 7 saat süren maçlar oyuncuları yoruyor ve zaten oyun ekonomisi de buna müsait eskisi kadar üst üste eco yapılmıyor maçlarda. Buy menü danger zone sisteminin geliştirilmiş hali çünkü sızıntılarda da gördüğümüz üzere yeni silahlar gelebilir ve bu güncelleme yeni silahlara bir hayli yer açmış oluyor buy menüde, ayrıca daha basit olduğu için yeni oyuncu dostu diyebiliriz. HUD daha erişilebilir, default safezone kullananlar sıkıntı çekebiliyordu round içi. Ayrıca şuanki oyunda zaten oyun motorunun iliklerine kadar kullanıldığı aşikar bu nedenle source 2 motoruyla yapılması hem güncellemelerin hem de yeni oyunların önünü açıyor. Profesyonel açıdan düşünürsek oyunda artık maçlar tekdüze ilerlemeye başlamıştı son 1 2 senedir ve gelen güncellemeler bunu daha da çeşitlendirecektir diye düşünüyorum. Şahsen ben oyunun buğulu yapısını sevmedim, parlaklık ve renkler iyi bence daha rahat bir oynayış sunuyor ama düzelecektir beğenilmeyen şeyler. 11 senedir aynı oyunu gördüğümüz için bir şeylere alıştık ama yeni şeylere de açık olmamız gerekiyor. Çıkış tarihi olarak da eylül ortası çıkarsa eğer oyun tam zamanında çıkmış olur, malum amerikada eylüle kadar sürüyor yaz ve oyunun da tam o zamanlarda çıkması bekleniyor, ama valve yaz dediği zaman o işin kasıma kadar yolu vardır tam bir şey söylenemez. Bugün tüm mapler casual ve dm modlarına eklenmiş bence betada artık başka şeyler gelmeyecek açık betaya geçilecek. Freezetime da 5 saniyeden bir şey kaybedilmez bence gayet yeterliydi çok da konuşulacak bir şey yok üstüne, mmde taktik yapmak kolay iş değil dengesiz oyun dönüyor sonuçta.

15 Saniye plan yapmak için az bile.

Silah alma yöntemini anlamadım biri açıklayabilir mi? Ben silahları rakamlarla değil menüden seçerek alıyorum. Artık menüden seçemeyeceğiz ve mecburen rakamlarla mı alacağız? Eğer böyle ise bayağı kötü olmuş.

Bir de rekabetçi 16'dan 13'e düşme dışında ciddi değişiklik var mı?

Hocam kesin tarih nedir? 21 Ağustos mu? Geçen aylardada temmuz demişlerdi sanırım ya da haziran diye hatırlıyorum.
Yapılan tek resmi açıklama yaz ayında çıkacağıydı tahminler 21 Ağustos tu ben büyük güncellemeden sonra erteleneceğini düşündüm fakat son gelen güncellemeyle tüm haritaların oyuna eklenmesiyle 21 Ağustosta çıkıcağını düşünüyorum.

Geri
Yukarı