CS2 imleci hareket ettirince görüntü bozuluyor

• Konuyu başlatan Zenax
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 922
Hocam merhaba. Sistem özelliklerimiz aynı hemen hemen bana da yardımcı olur musunuz yapamadım bahsettiğiniz olayı.

Ekran kartı modelini siteden tek tek gir submite bas aşağı gel "Previous Drivers" yazan yazıya basıp
Windows sürümü seçip 23.9.1 WHQL olanı indir. Önceki yüklediğin driverı program ekle kaldırdan sil, kurarken de reset device benzeri bir tik var AMD driver kurulumu kısmında onu işaretle.

Ekran kartı modelini siteden tek tek gir submite bas aşağı gel "previous drivers" yazan yazıya basıp.
Windows sürümü seçip 23.9.1 WHQL olanı indir. Önceki yüklediğin driverı program ekle kaldırdan sil, kurarken de reset device benzeri bir tik var AMD driver kurulumu kısmında onu işaretle.

Teşekkür ederim öncelikle. "previous drivers" yazan yazıya basıp Windows sürümü seçtim fakat o sürüm numarasında bir sürün yok. Kartım RX6700.

Teşekkür ederim. Defalarca açtım ama bu sorunu çözen olmadı maalesef :( eğer müsait iseniz 10 dk nızı bana ayırabilir misiniz rica etsem.
Yüzey biçim optimizasyonu ayarı adm kısmında açık mı? Açıksa kapatın, ekran kartı driverını eski bir sürüm ile değiştirin kurulum yaparken reset tikini işaretleyin, fidelity fx'i cs 2 ayarlarından kapatın. Bunları deneyin, açıkçası bu sorunu ben yaşamadım, ekran kartını eski sürümünü kurmayı anlattım. Yaşayan birisi yardımcı olabilir, ben yardım edebileceğimi sanmıyorum.

Geri
Yukarı