CS2 oyun başlarken oyun kapanıyor

• Konuyu başlatan Rus
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 121
İşletim sistemi
Windows 10

Rus

Femtopat
Daha fazla  
RAM
32
Ekran kartı
4090
Anakart
z790 h
İşlemci
i9 13900k
Arkadaşlar merhaba, ben CS2'ye yeni başladım ve oyuna pek hakim değilim ama 1 haftadır oyun kendi kendine kapanıyor şöyle açıklayayım: Oyunu başlatıyorum silah yarışı oyunu oynuyorum genellikle oyun yüklenirken işlemci anlık olarak %100 oluyor fanlar çok hızlı çalışıyor ve oyuna başlayınca tekrar düzeliyor. Ne yaptıysam da sorunu çözemedim ve frekanstan pek anlamadığım için kurcalamadım yardımlarınızı bekliyorum. İşlemci: i9 13900K ekran kartı: 4090

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorununuz oyunun kapanması mı yoksa oyun yüklenirken işlemcinin %100 olması mı?
Sorunum oyunun kapanması. İşlemci anlık olarak %100 oluyor oyun tam başlarken yükleme ekranından oyuna geçerken max 6-7 saniye %100 olup tekrar %20 seviyelerine düşüyor o sorun değil. Ama tam %100 olduğunda oyun kendi kendine kapanıyor

Sorunum oyunun kapanması. İşlemci anlık olarak %100 oluyor oyun tam başlarken yükleme ekranından oyuna geçerken Max 6-7 saniye %100 olup tekrar %20 seviyelerine düşüyor o sorun değil. Ama tam %100 olduğunda oyun kendi kendine kapanıyor

Steam'den oyunun dosyalarını doğrular mısınız? diğer modlarda veya başka oyunlarda böyle bir sorun mevcut mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı