CS2 sistem performans takibi hangi program ile yapılıyor?

odunq

Hectopat
Daha fazla  
CS:GO sistem takibi için özelliklere -allow_third_party_software yazarak MSI Afterburner kullanabiliyordum ama CS2 için farklı sanırım. YouTube üzerinde bir videoya denk geldim ondan görüntü atıyorum. Görüntüde sistem takibi için hangi program hangi ayarlarla kullanılmış yardımcı olabilen varsa sevinirim.

Ekran Alıntısı.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
MSI Afterburner.

Kendin kişiselleştirmek için bu videodan yardım alabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

MSI Afterburner.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Sevgili hocam, sizi konunun içeriğini okumaya davet ediyorum :)
1700049058470.png

Hocam ekran kartı markanız nvidiamı.

MSI Afterburner.

CS2 de"-allow_third_party_software" yerine "-insecure" komutunu kullanıyoruz.

Sevgili hocam, sizi konunun içeriğini okumaya davet ediyorum :)
Eki Görüntüle 2015981

Orasına arkadaşlar cevap vermiş zaten. Hangi program kısmına cevap verdim.

Hocam sonuç olarak konu sahibi zaten MSI AfterBurner'ı kullanamadığından bahsedince bu yanıt garip geldi, ancak pekala. Mantığa oturtulabilir.

GeForce NOW'dan yapılıyor.
Herkese değerli cevaplarınız için teşekkür ediyorum. Afterburner'in CS2 de aktif edilebildiğinden haberim yoktu. Üstte verilen video ile ayarları da denerim. Ekran kartı, CPU hepsinin ayrı ayrı net bir şekilde yapılması hoş göründü. Ekran kartı değiştiriyorum hep Nvidia değil ama varsa Nvdia ayarlarını da paylaşırsanız hepsi bir arada bulunsun benim için daha kolay olur. Teşekkürler.

Geri
Yukarı