CS2 skin alım satımı için güvenilir site var mı?

Rafillius

Centipat
Merhaba, ben bufftan skin alıp gerçek paraya dönüştümek istiyorum, ancak ByNoGame de denediğimde 90 liralık ajan skinime 40 lira dediler ben de direkt kapattım. 90 liralık bir şeyin gerçek paraya geçmesi 70 veya 80 lira olması lazım bence. Böyle az komisyon alan ve güvenilir bildiğiniz bir site var mıdır? Az önce bu siteyi denedim benden API key istiyor sitenin güvenilir olduğunu bilsem de vermek istemedim ve zaten gerçek paraya mı bakiyeye mi dönüştürdüğünü de bilemiyorum. Alım konusuna gelirsek de Buff 163'e para atılmadığını biliyorum ama bazı bakiye satanlar varmış galiba güvenilir ve az komisyonlu bir yol var mıdır? Bu videodaki gibi TF2 keyleri alsam en karlı bu yöntem mi olur? Fikirlerinizi ve bilgilerinizi bekliyorum.

Merhaba, ben bufftan skin alıp gerçek paraya dönüştümek istiyorum, ancak ByNoGame de denediğimde 90 liralık ajan skinime 40 lira dediler ben de direkt kapattım. 90 liralık bir şeyin gerçek paraya geçmesi 70 veya 80 lira olması lazım bence. Böyle az komisyon alan ve güvenilir bildiğiniz bir site var mıdır? Az önce bu siteyi denedim benden API key istiyor sitenin güvenilir olduğunu bilsem de vermek istemedim ve zaten gerçek paraya mı bakiyeye mi dönüştürdüğünü de bilemiyorum. Alım konusuna gelirsek de Buff 163'e para atılmadığını biliyorum ama bazı bakiye satanlar varmış galiba güvenilir ve az komisyonlu bir yol var mıdır? Bu videodaki gibi TF2 keyleri alsam en karlı bu yöntem mi olur? Fikirlerinizi ve bilgilerinizi bekliyorum.,
90 liralık skini 70 liraya falan satarsınız en fazla onun içinde kendi ilanınızı açmanız lazım. Direk bynogame sitesine satmaya kalkarsanız çok düşük fiyat veriyor.

Geri
Yukarı