CS2 takımıma sürekli bot geliyor

Talha1220

Centipat
Daha fazla  
CS2'de aim_aztecplace haritasını oynarken CFG dosyasını çalıştırıyorum hatta CFG dosyası ise şöyle:

Kod:
mp_warmup_end

mp_t_default_primary "";Bot._quota "12" ; Bot._allow_rifles "1"; mp_ct_default_melee ""; mp_t_default_melee ""; sv_cheats "1"; Bot._dont_shoot "0";
mp_t_default_melee knife; mp_t_default_primary weapon_ak47; mp_t_default_secondary weapon_deagle;
Bot._difficulty 4; Bot._allow_grenades "0"; mp_autoteambalance "false"; mp_limitteams "0"; mp_maxrounds "99999"; mp_free_armor "2"; mp_freezetime "4"; mp_timelimit "0"; mp_startmoney "16000"; mp_round_restart_delay "1"; mp_ct_default_primary "weapon_m4a1";mp_t_default_primary ""; Bot._quota "12"; Bot._allow_rifles "1"; mp_ct_default_melee ""; mp_t_default_melee ""; sv_cheats "1"; Bot._dont_shoot "0";mp_t_default_melee knife; mp_t_default_primary weapon_ak47; mp_t_default_secondary weapon_deagle;

Bot._kick.

Bot._add_ct.
Bot._add_ct.
Bot._add_ct.
Bot._add_ct.
Bot._add_ct.1

Bu şekilde ama ona rağmen takımıma bir tane Bot. gelse bile bu beni rahatsız ediyor daha nasıl engelleyebilirim?

1705351660972.png

Kodlari yazdiktan sonra mp_restartgame 1 yaz.

Zaten CFG dosyasının içinde o kod yazıyor önceden denemiştim. Lütfen CFG dosyasını okuyup öyle tavsiye verin.

Uzun bir zamn sonra nasıl çözüldüğünü buldum. Düzeltmek için bu komutları eklemek yeterli.

bot_join_after_player false

bot_join_team ct

Bu komutlardan sonra artık karşınıza bot gelmeyecek. Bunlarla uğraşmak istemeyenler için direkt exec dosyası böyle herhangi bir not defterini açıp yapıştırıp CFG uzantısıyla koyabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken oyuna girince konsola exec aztec komutunu girmeniz.

Dosya Ekleri

• aztec.txt
    907 bayt · Görüntüleme: 7
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı