Çözüldü CS2 tamamen çıkınca CS:GO Steam'den kalkar mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Evet kalkacak. CS2, CS:GO'dan bağımsız bir oyun değil zaten. Sadece bir güncelleme kendisi.
CS2 bildiğimiz gibi beta sürümünde çıktı. Biraz oynadım fakat pek beğemedim CS2 tamamen çıkınca CS:GO kalkar mı Steam'den?

Evet, CS2 CS:GO'ya güncelleme olarak gelecek.

Hocam şunu hatırlatmak isterim, GTA 3 de GTA 4 de liberty City'de geçiyor, fakat GTA 4 de markos bistroyu görmüyoruz. Hatta aynı bile değil. Ve GTA 6'nın Vice City'de geçeceği kesin. GTA 3 İstanbul esenyurt ise GTA 4 İstanbul Maltepe. 2 side aynı şehir fakat ilçesi farklı gibi bir şey. GTA 3 le GTA 4'ün alakası bile yok map konusunda.

GTA serisinin evreni 4 ile birbirlerinden ayrıldı hocam. Yeni oyunlarda eskilere dair atıflar olabilir; bu Rockstar'ın yapmayı sevdiği bir şey 😀. Vice City'de geçse bile oyunun kurgusu muhtemelen çok daha farklı olacaktır.

Tommy ve CJ'i görmemiz hayal oluyor demek bu da. GTA 6'da muhtemelen orijinal Vice City dahil birçok oyuna göndermeler olacaktır eğer Vice City'de geçerse ama doğrudan eski oyunlardan hiçbir karakteri göremeyiz.

@NotAKnightAnymore hocamın ne dediğini anladım.

GTA serisinin evreni 4 ile birbirlerinden ayrıldı hocam. Yeni oyunlarda eskilere dair atıflar olabilir; bu Rockstar'ın yapmayı sevdiği bir şey 😀. Vice City'de geçse bile oyunun kurgusu muhtemelen çok daha farklı olacaktır.

Tommy ve CJ'i görmemiz hayal oluyor demek bu da. GTA 6'da muhtemelen orijinal Vice City dahil birçok oyuna göndermeler olacaktır eğer Vice City'de geçerse ama doğrudan eski oyunlardan hiçbir karakteri göremeyiz.

@NotAKnightAnymore hocamın ne dediğini anladım.
Her şeyden önce Rockstar eskiden çalıştığı bir çok ünlü oyuncu/ seslendirmen ile olaylı ayrıldı ve artık ünlülerle çalışmayı sevmiyor. Evrenler farklı olmasına rağmen zorlama ile Tommy'i görsek bile seslendirmeni bile farklı olabilir. Bu arada evet, Tommy Vercetti'yi seslendiren Ray Liotta ile olaylı ayrıldıkları için GTA San Andreas'da Tommy Vercetti'nin ufak repliği olması gerekirken olmuyor ve Ray Liotta zaten gerçek hayatta 2022'de öldü.

Hâla daha GTA 6'nın Vice City barındıracağına dair resmi bir kanıt göstermediniz. Öte yandan GTA 3 ile 4'ün haritası aynı haritalar. İkisi de New York'un yorumlanmış hâli olan Liberty City'de geçiyor. Teknolojinin gelişmesi ile GTA 4 daha detaylı ve daha büyük, düzgün bir yorumlamaya sahip o kadar. Onun dışında 3 adaya kadar her şey aynı. GTA 3'te bir Bohan adası yok o da dediğim gibi teknolojiden kaynaklı. Yoksa GTA San Andreas'dan da çıkarılan şehirler var.

Oyunun Vice City'de geçeceği kesin Rockstar'ın hacklenmesinden Vice City'de geçeceği kesin oldu. Ve Miami'de Vice City oyununun yapıları duruyor. Colone hotel, malibu club ve tommynin malikanesi gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı