CS2 tekrar dağıtılmasına rağmen gelmedi

O zamanlar Woxic'e gitmemişti. Bütün profesyonellere gittiğine emin misin?

Demek istediğim şey sistemlerinde sınırlı test erişimini öncelikli olarak profesyonel oyuncuların hesabına tanımlayacak şekilde ayarladıklarıydı, bundan dolayı da KQLY'nin hesabına tanımlanmış olmalı. Bununla ilgili yazılar da vardı. Yoksa VAC yasaklı düz bir oyuncuya erişim verdikleri yok, onu kastetmiştim daha çok.

Demek istediğim şey sistemlerinde sınırlı test erişimini öncelikli olarak profesyonel oyuncuların hesabına tanımlayacak şekilde ayarladıklarıydı, bundan dolayı da KQLY'nin hesabına tanımlanmış olmalı. Bununla ilgili yazılar da vardı. Yoksa VAC yasaklı düz bir oyuncuya erişim verdikleri yok, onu kastetmiştim daha çok.
Anladım bilgilendirdiğin için teşekkür ederim.

CS2'yi ilk oynarken her şey çok güzeldi attığın mermi karşıda. Ancak daha fazla oynayınca fark ediyorsun, subtick dedikleri olay başlı başına bir saçmalık, çünkü karşıdaki adam simple değil ama sanki her ölüşümde beni simple vurmuş gibi hissediyorum. Karşıdaki adamın rankı maksimum güzide falandır. Ya adamlar hile ya da aşırı şanslı veya iyi oyuncular. Buradan lafım Gaben'a. Sana kim tick sistemini değiştir dedi. Yapacağın şey sadece oyunu 128 tick yapmaktı ve yine yetenek oyunu olacaktı. Oyunun Valorant'tan farkı kalmadı. Koşarak zıplayarak headshot yiyoruz. Rankım supreme, CS2 rankım 12 k.

Geri
Yukarı