CS2 vs Valorant

Sanmam. Valorant başta biraz oyuncu kaybeder o kadar.

Yani 1-2 ay sürem var almak için. Zam yemeden almayı düşünüyorum.
Bu Overwatch gibi olacak diye biliyorum. Cross Play olacak yani. Muhtemelen Cs'ye sahip olanlara verirler. Gidip kitleyi bölmezler 3 5 bişe yenileyecekler diye. Update gibi gelecektir.

Hocam ikisi karşılaştırılacak seviyede değil ki, Sadece 1.6 bile bence Valorantı katlar

Zevk meselesi şimdi şöyle bir olay var, Adam CS 2 çıktı diye Valorantı silip çöp kutusuna atmıyor ertesi gün Valoranta giriyor olay bu kadar basit.

Oynayacaklar hocam. Öyle derler derler en son alışır oynarlar. Adamlar o rütbeye kadar oynamışlar bu kadar hile ve toxiclere rağmen. Bir update geldi diye salmazlar.

Yeter ya sıktınız ha. Hep aynı konular.

CS:GO oynamaktan sıkılan oyuncuları getirecek bi content göremedim cs2'de. Elbet dönen olur ama nerdeyse aynı oyun zaten.

Şimdi şöyle bir olay var CS:GO'yu beceremeyip Valorant'ya geçip iyi rütbelerde çıkan arkadaşlarım var oyunun kendine özgü bir sunum oynanışı var ama zirve CS:GO'nun olacak bu kaçınılamz bir olay tabii Riot bir şey yapmaz ise.
Not: CS:GO'nun pazar ve Steam avantajı yüzüden çok büyük bir koz var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…