CS2 yüksek ping

HezeyaN

Decapat
Daha fazla  
2 farklı modem kablosu denedim. 2 side tamamen yeni kablolar. CS:GO'da hiçbir zaman ping problemi yaşamadım FACEIT 50 normal mm de 30-40 pingle oynaken CS2 de kablolu bağlantıda 90 ping kablosuzda 45 ping alıyorum. Hayatımda ilk defa böyle bir şey görüyorum. Kablolarda dediğim gibi bir sıkıntı yok başka oyunlarda da denedim test de yaptım bir sıkıntı çıkmadı.

Hocam, oyunda bir problem olabilir yeni olduğu için. Ekstra olarak ayarlarda pinginize göre maç bulmayı seçebiliyordunuz. O ben de 120'ydi mesela, uzak sunuculara atıyordu sürekli bu yüzden pingli oynuyordum. Ben onu 70'e çektim 70 ve altı pingimin olduğu sunucularda oynuyordum. Sizde ayarlardan o ayarı bulup bir kontrol edin isterseniz.

Hocam, oyunda bir problem olabilir yeni olduğu için. Ekstra olarak ayarlarda pinginize göre maç bulmayı seçebiliyordunuz. O ben de 120'ydi mesela, uzak sunuculara atıyordu sürekli bu yüzden pingli oynuyordum. Ben onu 70'e çektim 70 ve altı pingimin olduğu sunucularda oynuyordum. Sizde ayarlardan o ayarı bulup bir kontrol edin isterseniz.
hocam ping 60 ayarlarlı ayarlardan

Yeni konular

Geri
Yukarı