CS2'de 1V1 atılamıyor

Meteoradam

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Uzay ve astronomi
Merhaba arkadaşlar, CS2 de arkadaşıma connect yapabilmesi için IP bilgilerini atıyorum fakat haritaya bağlanamıyor. Özel eşleştirme dediğimde ise oyun arar gibi bekliyor öylece. Console de denemediğim yöntem kalmadı diyebilirim. Arkadaşımla 1V1 nasıl atabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

Aynı şekilde arkadaşım ya da ben katılamıyoruz.
Biraz araştırdım ve oyunla alakalı bir şey olduğunu gördüm.
Şimdilik özel odalara bağlanamıyorsunuz.
Sadece topluluk sunucularına bağlanabiliyorsunuz.
Oyun hâlen tamamlanmadı. Birçok eksik mevcut. Bu da onlardan bir tanesi sadece.
Vs atmak isterseniz boş bir topluluk sunucusu bulup orada oynamanız lazım şimdilik.
İyi forumlar.

beyler radmin vpn indirip alıştırma bölümlerinden vs atabiliyorsunuz baya olmuş siz konuyu açalı ama bulamadıysanız tekrar yardımcı olabilirim

Hocam tarif edebilir misin? Ya da bir anlatımı var mı sizde?

Sağlıklı oluyor mu? CS:GO'da bu tip durumlarda oyuncu isimleri gözükmeme gibi durumlar vardı.
Kanka aslında çok basit. Önce “radmin vpn” indiriyorsun. Kurduktan sonra “Ağ” bölümünden bi ağ oluşturuyorsun, arkadaşın da “ağa giriş yap” kısmına tıklayıp senin koyduğun kullanıcı adını ve şifreyi giriyor. Sonra sen (kuran kişi) Cs2 de alıştırma bölümden istediğin mapi istediğin modu açıp giriş yapıyorsun. Arkadaşına da senin radmin vpn de yazan ıp yi veriyorsun. (Connect ………) başına connect ekleyip konsola yapıştıracak o da bu kadar. Eğer yapamazsan discord kullanıcı idmi bırakıyorum ordan da mesaj atabilirsin paw0266_35472

Hocam tarif edebilir misin? Ya da bir anlatımı var mı sizde?

Sağlıklı oluyor mu? CS:GO'da bu tip durumlarda oyuncu isimleri gözükmeme gibi durumlar vardı.
ha ayrıca sıkıntı oluyor mu diye sormuşsun bayadır arkadaşlarımla oynuyoruz hiç bi sıkıntı yaşamadık. botları falan kicklemen gerekiyor ama sunucudan ilk giriş yaptığında.

Kanka aslında çok basit. Önce “radmin vpn” indiriyorsun. Kurduktan sonra “Ağ” bölümünden bi ağ oluşturuyorsun, arkadaşın da “ağa giriş yap” kısmına tıklayıp senin koyduğun kullanıcı adını ve şifreyi giriyor. Sonra sen (kuran kişi) Cs2 de alıştırma bölümden istediğin mapi istediğin modu açıp giriş yapıyorsun. Arkadaşına da senin radmin vpn de yazan ıp yi veriyorsun. (Connect ………) başına connect ekleyip konsola yapıştıracak o da bu kadar. Eğer yapamazsan discord kullanıcı idmi bırakıyorum ordan da mesaj atabilirsin paw0266_35472

ha ayrıca sıkıntı oluyor mu diye sormuşsun bayadır arkadaşlarımla oynuyoruz hiç bi sıkıntı yaşamadık. botları falan kicklemen gerekiyor ama sunucudan ilk giriş yaptığında.
Hamachi ile aynı mantık değil mi ?
Hamachi denememiştim bunun için ama bahsettiğin VPN çalışırsa Hamachi de çalışabilir.

Geri
Yukarı