CS2'den CS:GO sürümüne nasıl geçiş yapılır?

wolfreaks312

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar alan sorunum var 15GB diye indirdim 33GB yükleme yaptı. Şimdi CS:GO'yu silmeden CS2'yi silmem lazım bazı arkadaşlar yazmış araştırdım ama hala çözemedim. DLC kısmına gittiğimde 0 yazıyor bir şey görünmüyor vs. bilgisi olan var mı ya?

Bu konuyu araştırmadım ama bir fikrim var. Başka çözüm bulamazsan bunu denersin. CS:GO üzerinde çalışıp CS2'de çalışmayan cfg dosyalarım için çözüm ararken fark etmiştim.

Steam kütüphanesinin olduğu klasöre gidip Counter Strike Global Offensive klasörüne gir. Burada CS:GO'ya ait assetler ve çoğu temel dosya "csgo" isimli klasörde yer alıyor. CS2 için ayrıca klasör açılmış ve buna da "game" demişler. Burası CS2 güncellemesi sonrası oluşmuş bir klasördür ve muhtemelen CS:GO'ya ait bir şey yok. Bu game klasörünü manuel silebilirsin.

Bunun işe yaradığını ve CS:GO'ya zarar vermediğini teyit etmek için silmeden önce "game" klasörünü başka yere taşıyıp ardından CS:GO oynamayı deneyebilirsin. Sonra p klasörü temelli yok et.

Bir fikrim var. Başka çözüm bulamazsan bunu denersin. CS:GO üzerinde çalışıp CS2'de çalışmayan cfg dosyalarım için çözüm ararken fark etmiştim.

Steam kütüphanesinin olduğu klasöre gidip Counter Strike Global Offensive klasörüne gir. Burada CS:GO'ya ait assetler ve çoğu temel dosya "csgo" isimli klasörde yer alıyor. CS2 için ayrıca klasör açılmış ve buna da "game" demişler. Burası CS2 güncellemesi sonrası oluşmuş bir klasördür ve muhtemelen CS:GO'ya ait bir şey yok. Bu game klasörünü manuel silebilirsin.

Bunun işe yaradığını ve CS:GO'ya zarar vermediğini teyit etmek için silmeden önce "game" klasörünü başka yere taşıyıp ardından CS:GO oynamayı deneyebilirsin. Sonra p klasörü temelli yok et.
Önce bunu deneyiniz, olmazsa en son benim dediğim yöntemi deneyebilirsiniz. @wolfreaks312

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı