CS2'nin dezavantaj ve yeniliklerin oyunu kötü etkilemesi

Tickrate ve smg konusunda katılıyorum ayrıca mermilerin aşırı hızlı gitmesi de problem onun haricinde beta diye ben de çok görmezden geliyorum umarım tam sürümde düzelir.

Subtick olayı henüz gelmedi. Sunucular hâlâ 64tick üzerinden çalılıyor. Ping olayı ise 0 ping ile oynayan adamlar gördüm. Valorant da 5-10 pingin verdiği hazzı bildiğimden cs'de 50-70 arası ping bayağı zorluyor. Oyun içinde peek yapıp karşımda awp görüp kaçtığım zaman duvarın arkasında ölüyorum. Bu ping ile alakalı mı, oyunun betası olduğundan mermiler takip mi ediyor, henüz anlayamadım.

Evet reddit'deki konuyu diyorsan gördüm. FACEIT'e göre 128, MM'e göre hala 64 Hz gösteriyor. Koskoca Valve, milyonlarca para kazanan Valve yıllardır TR sunucu getirmedi. Üstüne CS2'de ilginç bir şekilde 0-7 pingli oyuncu beni duvar arkası öldürüyor ya da anlamadığım şekilde sanki saliseler içerisinde ölüyorum. Anlamak çok güç. Tamamiyle hayal kırıklığı oldu benim için CS2

Bu gece gelen güncelleme ile, düşük gecikme alan oyuncular ile dengeleme yapıldığı yazıyordu. Ama oyuna etkisi nasıl olur, test edemedim.

Bu gece gelen güncelleme ile, düşük gecikme alan oyuncular ile dengeleme yapıldığı yazıyordu. Ama oyuna etkisi nasıl olur, test edemedim.
Hiçbir dengeleme olmamış hocam. Yine duvar arkasında ölüyorum. Oyunu kolaylaştırmak adına artık boyun bölgesinin de bir bölümünü kafa saydıkları için herkes direkt kafa atıyor. Optimizasyon sorunu. Ayak seslerinin gereğinden çok çok belirgin olması. Pingi az olanın çok olana göre çok büyük avantaj sağlaması. Bildiğim bir şey varsa beta sürümünde bu oyun oynanılmaz. Tam hali çıkarsa ve hala bunlara dengeleme getirmezlerse oyunu bırakır uzun bir süre oynamam

Bahsettiğim sorunun
Tam sürümünde bir iki el oynayayım dedim. CS:GO'yu uzun süredir bilen birisi için bir daha söylüyorum. Getirdikleri sub-tick zırvası mı yazılım zırvasından mı bilmem. Duvar arkasından hala ölüyorum hatta bu sorunun aynısını yaşayan yayıncılar da var:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
https://twitter.com/x/status/1708491002359566406

Bunu ilk oynadığımda daha ilk saatlerde deneyimlemiştim ve bu soruna çözüm getirmedikleri takdirde oyuncu sayısı yavaş ama bir o kadar hızlı düşmeye başlayacak.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…