CSGO ilerde yatırım olabilir mi?

Yatırım yapılmaz.Borsa gibi birşey.

Aynen.Yatırım yapabilirsiniz ama sadece para harcamayın.Yani yatırım olarak ek para harcamayıp oyundan kazandığınızı koyarsanız sıkıntı olmaz.Misal Pubg de kasa alıp o zaman değersiz olan kasayı bekletmek gibi.Oyun için para ile aldığınız için ek masrafta olmaz.Gibi gibi

Aynen.Yatırım yapabilirsiniz ama sadece para harcamayın.Yani yatırım olarak ek para harcamayıp oyundan kazandığınızı koyarsanız sıkıntı olmaz.Misal Pubg de kasa alıp o zaman değersiz olan kasayı bekletmek gibi.Oyun için para ile aldığınız için ek masrafta olmaz.Gibi gibi

Sattığımız silahları steamdan parayı çekebilirmiyiz

Yeni çıkan oyunlarda yapacaksanız yapın ben H1Z1 ilk çıktığında (o zamanlar 7 günlük satış yasağı yok ve ürünler pazarda satılabiliyor) al sat yaparak 100 lira yapmıştım bir hafta sürede. Onun nedenlerinden biri çok oynuyordum eşya düşüyordu kasa düşüyordu ve az oyuncu olduğundan skin fiyatları belirsizdi. iki gün önce 20 lira olan bir ürün bir gün 13 liraya kadar düşüyordu hemen alıp 18-19 a koyuyordum ve 1-2 gün içinde satılıyordu ama benim gibi yapanlardan mıdır bilinmez ilk ürünlere 7 gün yasak koydular satışa. 7 gün bekliyodum ama yine kâra geçiyodum. En sonunda direk pazarı kapattılar. Bende elimdeki skinleri Opskins’te satıp oradan çıkartma paketi almıştım orada 1 dolar (3 sene önceki dolar/tl ) olan ürün steamde 5.5’tu tüm paramı son bir kere katlayıp item çekmiştim.

Geri
Yukarı