CSGO İnternetin Tamamını Kullanma

ImmortalStarTR

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar CSGO'da çok pingim artıyor ve görev yöneticisinden baktığımda CSGO internetin sadece %1'ini kullanıyor. Ondan başka kullanan yok. O %1 i artırabilirsem belki ping sorunumda ortadan kalkar. Bunu nasıl yapabilirim veya ping sorununu çözmek için başka bir alternatif var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Onunla bir alakası yok. Mesela indirme yaparken %20 diyor ama hine tam hız kullanıyor. Ping sorunun bir kaç temel nedeni vardır. Bunlar:
1. İnternet hızınız yavaştır,
2. Modeminizi kullanan başka kişiler olabilir,
3. Bulunduğunuz bölgenin hattında sorun olabilir,
4. Oyunda sorun olabilir,
5. Modeminiz arızalı veya sinyal kalitesi düşük olabilir,
6. Bilgisayarınıza bağlı internet alıcısında problem olabilir,
7. Kablolu internet kullanıyorsanız kablo giriş,çıkış hatta kablonun kendisinde problem olabilir,
8. Düşük ihtimal de olsa birisi size DOS atıyor olabilir.
Ayrıca internette gezinirken bende %0 gözüküyor fakat internetten video izliyorum ve sosyal paylaşım sitelerinde takılıyorum. Orada gösterdiği yüzde değeri çok bir şey ifade etmez.

DOS atmak nedir ?
DOS atmak bir çeşit hacker saldırısıdır. Saldırı kurbanı üzerine binlerce istek göndererek kurbanı meşgul eder ve onun bir yere bağlanmasını veya ona birinin bağlanmasına engel olur. DOS tek kişilik yapılan saldırıdır, DDOS ise bir den fazla kişi ile yapılan saldırıdır. DDOS veya DOS atmak ülkemizde kanunen yasaklanmıştır.

oğuzhan sizin gibi çok bilmişlerden nefret ediyorum immortal ile aynı sorunu yaşıyorum ve bunun senin söylediklerinle bi ilgisi yok görev yöneticisinde ağ kullanımına baktığımız zaman cs go 0.1 ama chrome 0.9 a kadar çıkıyor ve arkadaşın dediği gibi 0.1 ağ kullanımı bize ping sorunu yaşatıyor

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı