CSGO'da Oynamazsak Rütbe Düşer Mi ?

Camila

Kilopat
Makaleler
12
Bir süre rekabetçi maç oynamadığımızda bir rütbe düşüşü olur mu ? Belirli bir rütbesi ve günü var mı ?

Ben Gold Nova 3 iken bıraktım bir süre. Tekrar girdiğimde rütbem gözükmüyordu, gözükmesi için rekabetçi maç girmem gerekti. Girdim maçı yendiğim halde Gold Nova 1'e düştüm. Tekrar uzun süre oynamadım. Yakın zamanda girdim aynı şekilde rekabetçi maç girdim ama bu sefer yenildim ve beni Gümüş 4'e attı. Şuan Usta Seçkin Gümüş'üm.

Bir süre rekabetçi maç oynamadığımızda bir rütbe düşüşü olur mu ? Belirli bir rütbesi ve günü var mı ?
Yanlış hatırlamıyorsam 1 ay oynanmadığında rütbe siliniyor. Nova 2 iken bırakmıştım. Sonra tekrar girdim ve Silver 5 oldum. Tabii uzun zaman oynamayınca rütbenin düşmesi gayet normal. Daha sonrasında baya oynadım ve MG 1'e kadar çıktım. Yani anlayacağınız rütbeniz düşmüyor sadece siliniyor. Uzun zaman sonra tekrar girdiğinizde normal bir şekilde daha düşük bir rütbede oluyorsunuz.

Eğer 15 gün içerisinde maç kazanamazsanız rütbeniz silinir. Tekrardan rütbe aldığınız da ise 3-4 rütbe aşşağısında rütbe almış olursunuz. Eğer rütbeye önem veren birisiyseniz her 3-4 günde 1 maç kazanmaya bakın.

Gold Nova 4 idim, 6 ay oyuna girmedim, girdiğimde rankım yoktu, rekabetçi girdim kazandım ve Silver III'e attı, geri yükselmek çok zor oluyor. 6 ay içerisinde Gold Nova 1 olmak hedefim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı