Çözüldü CSS butonlara hover veremiyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Böyle bir form yaptım fakat butonlara hover verdiğimde çalışmıyor, nasıl verebilirim?

Screenshot_20210813_194047.png

Screenshot_20210813_194217.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Sen SCSS mi yazıyorsun?

Belli ki hayır. button:hover kısmını #reset dışına çıkart ve seçicisini #reset:hover yap. width değerini de sabit sayı yapamazsın. 201px olabilir.

Düzeltme: Zaten dışındaymış sadece seçici değiştirmen yeter. Süslü parantez boşlukları yanlış olduğu için yanlış anladım. Hatta 201'in yanına px yazarsan iki buton için de çalışır.

O nedir hocam? Yeniyim bu işlerde ben.
Boş ver. SCSS, CSS'e derlenen dinamik bir şablon dilidir. Döngüler vs. kullanabilirsin ancak CSS'i bitirmeden bakma. Süslü parantezin boşluğu yanlış yerde olduğu için yazımın ona benzemiş, bu yüzden yanılttı beni. Boşluklar önemli, düzgün koymaya çalış.

Boş ver. SCSS, CSS'e derlenen dinamik bir şablon dilidir. Döngüler vs. kullanabilirsin ancak CSS'i bitirmeden bakma. Süslü parantezin boşluğu yanlış yerde olduğu için yazımın ona benzemiş, bu yüzden yanılttı beni. Boşluklar önemli, düzgün koymaya çalış.
Hocam dediğiniz gibi yaptım ama F5 yapıp denediğimde yine bir değişim olmadı, acaba HTML kısmında formlarda bir hatam mı var ?
Screenshot_20210813_201921.png

Hocam dediğiniz gibi yaptım ama F5 yapıp denediğimde yine bir değişim olmadı, acaba HTML kısmında formlarda bir hatam mı var?
Eki Görüntüle 1137057
Bu dosyayı komple yükler misin?
CSS kısmını görmem lazım tekrar. Ek olarak 1px değişimi göremeyebilirsin, çok küçük bir ölçü. Onu 10px arttır bana kalırsa.

Tamam hocam bilgisayara geçip atayım hemen.

@Berkay Davas yükledim hocam.
Evet, 1px olduğu için fark etmiyorsun, 10px olarak arttırdım genişliği. Birkaç düzenleme yaptım, yüklüyorum dosyayı. CSS ve JS'i ayırıp çalışman çok daha kolay olur.

Ek olarak sayfa çok yavaş açılıyordu, biraz optimize ettim.

Çözüm

Geri
Yukarı