Cubase'de dip ses silme

Mkara54

Decapat
Daha fazla  
Daha önce de açmıştım bu konuyu sonuç alamadım,

Phantom Power +behringer C1 kullanıyorum. Cubase de kayıtlarımda arkada uçak çalışırcasına bir dipses var. Bunu nasıl temizlerim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam merhabalar. Ben de aynı dertten muzdaribim. Bende de c1+ last voice ses kartı var. Herhangi bir çözüm yazan olmamış. Siz bir şeyler üretebildiniz mi?

İki- üç tane müzik kayıt stüdyosu sahibiyle görüştüm. Biri RAM düşük olduğundan olabilir dedi. Diğeri ses kartı ve mikrofon kalitesiz dediler. Tatmin olmadım.
behringer c1 benim kullandığım,dolayısıyla kalitesiz olduğunu düşünmüyorum.benim ram 16 gb,çözüm olmuyor ram yüksekliği,bilginiz olsun. muhtemelen dip sesi süzecek iyi bir ses kartı istiyor bu iş.

behringer c1 benim kullandığım,dolayısıyla kalitesiz olduğunu düşünmüyorum.benim ram 16 gb,çözüm olmuyor ram yüksekliği,bilginiz olsun. muhtemelen dip sesi süzecek iyi bir ses kartı istiyor bu iş.
Bence de hocam. Kesinlikle Ram ile alakası yok. İş elektriksel (kablosal) ya da ses kartı.
Bence de hocam. Kesinlikle Ram ile alakası yok. İş elektriksel (kablosal) ya da ses kartı.
Hocam Bir de single factor adlı arkadaşın dediğinde de doğruluk payı var usb ler 9vlt sağlıyor. mikrofonlar 48 volt istiyor.

Geri
Yukarı