Cüzdan önerisi

342746

Kilopat
Makaleler
10
Merhaba, ortalama 200, 250 TL arasinda bir cüzdan ariyorum. Su an populer olan mekanizmali cuzdanlardan istemiyorum. En az 4 tane kart koyma yeri ve şık olmasi yeterli. Biraz daha genç isi olursa sevinirim. Eger açık renk oneriniz varsa alabilirim.

Merhaba, ortalama 200, 250 TL arasinda bir cüzdan ariyorum. Su an populer olan mekanizmali cuzdanlardan istemiyorum. En az 4 tane kart koyma yeri ve şık olmasi yeterli. Biraz daha genç isi olursa sevinirim. Eger açık renk oneriniz varsa alabilirim.
Ben kendim için ucuz diye almıştım ama malzeme kalitesi çok hoşuma gitti. Sırf onun için önerebilirim. Siyah Erkek Erkek Suni Deri Cüzdan 2667777 | DeFacto

Bu markayı geçen sene Instagram'da görmüştüm. İnceledim ve güzel ürünleri var gibi duruyor. Bence buradan alabilirsiniz. Aşağıdaki modele bütçeniz artmazsa 250 TL altı ürünler de mevcut.

Hocam fiyatlar biraz pahali geldi ya. Yine de tesekkur ederim.
Ben kendim için ucuz diye almıştım ama malzeme kalitesi çok hoşuma gitti. Sırf onun için önerebilirim. Siyah Erkek Erkek Suni Deri Cüzdan 2667777 | DeFacto
Cok hosuma gitmedi acikcasi. Zincir bir marka olarak Pull and Bear'in cuzdanlari hoşuma gidiyor ama malzeme kalitesini bilmiyorum.

Geri
Yukarı