Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yönetim değişsin bu paralar geri alınır, sıkıntı yok.

Adım gibi eminim ki çoğunuz siyaset araştırmadan çok kolayca yorum yapabiliyorsunuz. Bu kadar basit mi ya? 1 gram araştırma yapma ama gel eleştiri yap. Yok öyle şey hocam. Canan Kaftancıoğlu'nu savunurlar bir de :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani ülkenin zarara girmesi mi iyi? Bu sözünüz düpedüz vatan hainliği. Şimdi azarlayacaksınız veya linç yiyeceğim ama zerre kadar umurumda değil. Böyle bir konuda asla taviz vermem. Biri ülkesinin zarara girmesine seviniyorsa o VATAN HAİNİDİR!
Çok doğru konuşmuşsun. Buna Başbakana ileten dileği ile. Oraya polis gönderen ve zırhlı araç gönderenlere iyi bir tepki.
Türk polisine laf edeceğine git Amerikan polisine bir bak. Onlara neden laf etmiyorsun? Çünkü o Amerikan polisi. O günde 20 kişi öldürse haklıdır ama Türk polisi 1 kişi öldürse haksızdır. Neden? Çünkü o da Türk polisi. Bu da düpedüz VATAN HAİNLİĞİ!
Aynısı Türkiye'de oldu ama bil bakalım haberlere çıktı mı?

Eğer başına bakarsan bu kadar ileri değildi. İlk önce barışcıl olarak başladı. Sonra polis tarafından şiddet olunca git gide yayılmaya başladı. Ondan sonra her kesimden (teröristler de dahil olmak üzere) insan katıldı. Hükümet yatıştırmak, konuşmak üzere oraya gidenlerin hepsini terörist ilan etti. Sonra bu olay kat ve kat attı. Hatta az çok hatırlıyorum, bu olay Antalya'ya kadar geldi.

Çok doğru konuşmuşsun. Buna Başbakana ileten dileği ile. Oraya polis gönderen ve zırhlı araç gönderenlere iyi bir tepki.
Aynısı Türkiye'de oldu ama bil bakalım haberlere çıktı mı?
Klasik ilkokul üste çıkma lafları. O gösterinin içinde teröristler de vardı. Şu an teröristleri savunuyorsunuz. Bu olay olduğunda yaşım küçüktü ama hayal meyal hatırlıyorum. Televizyonlarda neredeyse başka bir şey yoktu. Televizyona çıkmadığına dair kaynak gösterin dersem gösteremezsiniz çünkü televizyona çıktı.

Ülkeye para lazım hacılarım agalarım. Adam ne yapsın. (!)

Eğer başına bakarsan bu kadar ileri değildi. İlk önce barışcıl olarak başladı. Sonra polis tarafından şiddet olunca git gide yayılmaya başladı. Ondan sonra her kesimden (teröristler de dahil olmak üzere) insan katıldı. Hükümet yatıştırmak, konuşmak üzere oraya gidenlerin hepsini terörist ilan etti. Sonra bu olay kat ve kat attı. Hatta az çok hatırlıyorum, bu olay Antalya'ya kadar geldi.
Klasik ilkokul üste çıkma lafları. O gösterinin içinde teröristler de vardı. Şu an teröristleri savunuyorsunuz. Bu olay olduğunda yaşım küçüktü ama hayal meyal hatırlıyorum. Televizyonlarda neredeyse başka bir şey yoktu. Televizyona çıkmadığına dair kaynak gösterin dersem gösteremezsiniz çünkü televizyona çıktı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı