Cuphead nasıl daha iyi oynanır?

Agony07

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar hep bossların sonunda ölüyorum. Tuş atamalarını ayarlarını nasıl yapmalıyım? Yardımcı olur musunuz?

Joystick bence fazlasıyla kolaylaştırır. Pratik yapmanız da önemli. Ben oyunun ortasına gelip hep bırakmışımdır, şimdi 2 günde 1 dünya geçiyorum. Tuşları nasıl rahat ediyorsanız öyle yapın.

Öncelikle Klavye ve Mouse ile oynamadığınızı umuyorum. Eğer ingilizceniz var ise
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu linkten insanların yaptığı oyunu oynamayı kolaylaştıran kontrol şemalarını uygulayabilirsiniz.

Öncelikle klavye ve mouse ile oynamadığınızı umuyorum. Eğer ingilizceniz var ise
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu linkten insanların yaptığı oyunu oynamayı kolaylaştıran kontrol şemalarını uygulayabilirsiniz.

Birini gördüm, aim almak için sağ analogu kullanıyorum diyor. Mantıklıymış, ama nasıl yapılıyor?

Hocam sağ olun ama bende gamepad vardı çok kötü çakma bir gamepad bozuk sanırım o klavyeden oynamam zor mu çünkü ben şu ana kadar PlayStation hariç hiç gamepad ile oyun oynamadım PlayStation oynadığım zamanda 3 4 sene önce az oynamıştım.
Joystick bence fazlasıyla kolaylaştırır. Pratik yapmanız da önemli. Ben oyunun ortasına gelip hep bırakmışımdır, şimdi 2 günde 1 dünya geçiyorum. Tuşları nasıl rahat ediyorsanız öyle yapın.
Öncelikle Klavye ve Mouse ile oynamadığınızı umuyorum. Eğer ingilizceniz var ise

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı