"Custom binary blocked by fap lock" hatası

Teodis

Femtopat
Daha fazla  
Elimdeki telefon Samsung Galaxy J7 Prime modeli. Telefon kapandı ve başlıktaki yazı üstüne gelmeye başladı (her telefonu açmaya çalıştığımda) ve yazı geldikten sonra telefon tekrar kapanıyor. Küçük şehir de olduğum için buradakilere güvenemiyorum. Bana telefonun sıfırlanması lazım dedi. İçinde yaklaşık 1500 fotoğraf var beni boş verin yengenizin fotoğrafları da var. Şimdi içindekiler silinmeden bu sorunu halledemiyor muyuz?

Hocam geçmiş olsun bloke olmuş. Bu arada fap değil FRP o. Benim bildiğim maalesef format atacaksınız ya da verileri kurtarmak için bir yetkiliye verebilirsiniz.

PC'den Odin ile veri kaybetmeden format mümkün YouTube'dan izleyerek yapabilirsiniz.

Arkadaşa katılıyorum, yanlışım olmasın stock ROM dosyasındaki data.img dosyası haricindekileri flaşlayarak düzletebilmeniz gerek ama yine de internetten araştırın derim.

PC'den Odin ile veri kaybetmeden format mümkün YouTube'dan izleyerek yapabilirsiniz.
Arkadaşa katılıyorum, yanlışım olmasın stock ROM dosyasındaki data. İmg dosyası haricindekileri flaşlayarak düzletebilmeniz gerek ama yine de internetten araştırın derim.
İçime su serptiniz çok teşekkür ederim. Maalesef pek anlayan bir kişi değilim en uygun video ve uygulama hangisiyse ve link atılabiliyorsa buraya atabilir misiniz? Yanlış bir şey yapmak istemiyorum.
Bir de önemli olan fotoğrafların gitmemesi ona göre inceleyebilirseniz çok güzel olacak bende şimdi bakınıyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı