Custom klavye için Switch önerisi

Selene

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam hiç uzatmadan direk konuya gireceğim elimde şu an "Redragon K552 kumara siyah" versiyonu mevcut ve bu klavye bilmeyenler için hot swap özellikli bir klavye yani Switch'lerinin uyumlu olduğu her Switch ile değiştirebiliyorum sormak istediğim şey şu bu Apex Pro klavyesinde ki omni Switch o klavyeye özel biliyorum fakat ona yakın veya o tarz bildiğiniz Switch var mı? Klavyeyi Custom modlamak istiyorum fakat o tarz FPS oyunları konusunda ve yazı yazma konusunda gerçek manada çok hızlı tepkime veren Switch'ler arıyorum Gateron harici tüm Switch önerilerine açığım bu birinci sorumdu.

İkinci olarak "Redragon K630 dragonborn %60 TKL beyaz" alıp modlamak mı mantıklı yoksa şu anki klavyemi hem keycap hem de Switch olarak mı modlamak daha mantıklı?

Gateron switchleri önermek isterdim ama K552 ve K630 Outemu Board kullanıyor. Yani doğal olarak sadece Outemu switchler takabilirsiniz. Keycap olarak ise HyperX Pudding öneririm.

Gateron switchleri önermek isterdim ama K552 ve K630 Outemu Board kullanıyor. Yani doğal olarak sadece Outemu switchler takabilirsiniz. Keycap olarak ise HyperX Pudding öneririm.
AKKO CS switchlere ne oldu hocam? Başka 2 pinli switchler de var onların önerisi gerekiyor bana.

Gazzew Boba marka var ama o da çok niş bir ürün. Bu markanın farklı switchlerini bulabilirseniz Çinden getirtebilirsiniz.
Resimlerde görürseniz 5 adet diye, o plastik yerleri kesip takıyorsunuz.
233.52EGP |Gazzew Boba U4 (sessiz dokunsal) özelleştirilmiş mekanik klavye anahtarı 62g ve 68g 5pin|Klavyeler| - AliExpress
Valla hocam omni switch tarzı switch arıyorum ve bunların uzaktan yakından çok alakası yok gibi duruyor ve çok pahalı..

Yeni konular

Geri
Yukarı