Custom klavye + mouse seti alınır mı?

Wplayer

Hectopat
Aşağıda belirtmiş olduğum linkerre Amazon üzerinden Custom benzeri yanında da mouse ile gelen bir klavye + mouse set buldum. Klavyesi hoş duruyor fakat daha önce mouse görmedim. Sizce almaya değer mi? Bu tarz keycapsa müsait minimal klavyeler hoşuma gidiyor önerilerinize de açığım.

Mavi ve beyaz rengi arasında kaldım ve seçecek olsanız ikisi arasından hangisi olurdu?

Son düzenleme:
Aşağıda belirtmiş olduğum linkerre Amazon üzerinden Custom benzeri yanında da mouse ile gelen bir klavye + mouse set buldum. Klavyesi hoş duruyor fakat daha önce mouse görmedim. Sizce almaya değer mi? Bu tarz keycapsa müsait minimal klavyeler hoşuma gidiyor önerilerinize de açığım.

Alınmaz hocam. Mouse Pwm3325 sensörlü klavyede hot swap dahi yok. Bütçeniz nedir klavye mouse için?

Almayı planlıyorum hocam. Nedenlerini yazarsanız güzel olur ve yazıları vs silinmez değil mi? Bir de beyaz renk almak istiyorum.
Almak istediğin klavyede Gateron Optic switch var en iyilerinden. PBT keycaps var yani yağlanma v.s yapm az. Double shot ayrıca yani aydınlatma harfleri gösteriyor. Yazılar silinmez.

Geri
Yukarı