Custom klavye önerisi

Evet hocam gördüm türkiyeye geldiği için yine de 90 dolara geliyor, sorun değil ama sizce indirime girer mi bu girmiş miydi?
Girmiyor, promosyon kodu ile indirimli alıyorsunuz. Fiyat güzel. Al geç.

15 güne yakın bir zaman önce aldım.
Biraz eski bir model, çok incelemesi yok. Kabataslak baktım ama fena değil gibi.

Biraz eski bir model, çok incelemesi yok. Kabataslak baktım ama fena değil gibi.
Klavyeyi kendim Gateron Smoothie anahtarlar ile özelleştirdim. Çok güzel bir ses elde ettiğimi düşünüyorum hocam.

Hocam sipariş ederken adres kısmında mersin şehri çıkmıyor napacağım?

Bir de kredi kartı kullanmak güvenli olur mu? Kullanılabiliyor mu bilginiz var mı?

Eklemeyi unutmuşlar galiba. İstanbul falan seçin, Türkiye'ye ürün girince kargo şirketini arayıp düzelttirirsiniz.

Bir de kredi kartı kullanmak güvenli olur mu? Kullanılabiliyor mu bilginiz var mı?
Güvenli site.

Eklemeyi unutmuşlar galiba. İstanbul falan seçin, Türkiye'ye ürün girince kargo şirketini arayıp düzelttirirsiniz.

Güvenli site.
Yok yurt dışında kullanmak mantıklı mı onu merak ettim, daha önce hiç yurt dışından alışveriş yapmadım. Sanal kart kullananlar var fakat o zaman peşin ödemek lazım. Siz nasıl almıştınız?

Yok yurt dışında kullanmak mantıklı mı onu merak ettim, daha önce hiç yurt dışından alışveriş yapmadım. Sanal kart kullananlar var fakat o zaman peşin ödemek lazım. Siz nasıl almıştınız?
Peşin zaten, taksit yok ki? Sonradan taksitlendirme belki yapılır.

He o zaman tamamdır sanal kartla alayım daha güvenli olur. Sonradan taksitlendirmede zaten her türlü faiz biner, nakit avans alırım daha iyi.

Hocam bir sorum daha olacaktı, oyun için nasıl performansı akko 5075B plus'In?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı