CYBER-3600 Kasa Alınır mı?

Arkadaşlar herkes çok pahalı yazmış ama internette bu dediğin sistemlerin hiç biri 9k nın altında değil

O paraya kesinlikle değmez.

Şu an bilgisayar almanı tavsiye etmem kardeşim. Global olarak ekran kartı ve işlemci stok sorunu var. Ninsan-Mayıs ayında bu sorunlar çözüleceği iddia ediliyor. Bu bilgisayarı 2000TL daha ucuza alabilirsin.

Bu sistemi 6000TL'ye toplayabilirdik ve kasa kötü çok sıcak çalışacaktır tavsiye etmiyorum.

Alınmaz. Çok pahalı.

Tavsiye etmiyorum. Bu arada beni ekle eğer Rocket League oynuyorsan :D KIRRIK67 nickim.

Efendim o süre uzadı diyor çoğu kişi zaten fabrikalar yıl sonuna kadar üretimi arttırmayacakmış.

Alınmaz bir de sözde 20 bin TL'den 9 bin TL'ye düşmüş.

Bir ara aynı kasa 6300 liraya satılıyordu almayın hocam paranıza yazık.

Kafam çok karıştı önceki kasaya kötü dendi diye bütçe artırdım ama işe yaramamış 2-3 ay sonra tekrar araştırmaya mı başlayayım yoksa önerdiğiniz bir sistem varsa onu alayım şuanki bütçe 9000 ₺.

Kafam çok karıştı önceki kasaya kötü dendi diye bütçe artırdım ama işe yaramamış 2-3 ay sonra tekrar araştırmaya mı başlayayım yoksa önerdiğiniz bir sistem varsa onu alayım şuanki bütçe 9000 ₺.
9000 bütçeyi elinde tut piyasa düzelince 3060Ti zorlasan 3070 ile sistem toplarsın.

Arkadaşlar herkes çok pahalı yazmış ama internette bu dediğin sistemlerin hiçbiri 9Knın altında değil.

Ben de anlam veremedim pahalı yazanlara sistemde bas bas bağıran bir sorun yok, günümüz fiyat koşullarına göre normal bir sistem eğer aciliyet varsa alınabilir aciliyet yoksa fiyatların düşmesi beklenebilir ama bizim ülkede bir şeyin fiyatı en son ne zaman aşağı düştü bilmiyorum.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı