Cyberghost güvenli mi?

• Konuyu başlatan Technogamer
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 9B
Ücretsiz log tutmayan VPN servisleri de mevcuttu fakat uzun süredir takip etmediğim için şu an için bilgi veremeyeceğim. Fakat ücretli olarak kullandığım ve bildiğim VPN firmaları önerebilirim.

CybgerGhost herhangi bir sıkıntı oluşturmaz fakat yaptığın her şey firma tarafından log olarak tutulmakta ve kısa vadede o loglar silinmemektedir. Sonuç itibari ile yasa dışı bir işlem yaptın ve A firmasının VPN hizmetini kullandığını devlet veya ilgili kurum öğrendi diyelim. A firmasından logları isteyebilirler.

Ciddi bir şey yapmayacaksan bu tür ücretsiz firmalar işinizi görür.

Ücretsiz log tutmayan VPN servisleri de mevcuttu fakat uzun süredir takip etmediğim için şu an için bilgi veremeyeceğim. Fakat ücretli olarak kullandığım ve bildiğim VPN firmaları önerebilirim.

CybgerGhost herhangi bir sıkıntı oluşturmaz fakat yaptığın her şey firma tarafından log olarak tutulmakta ve kısa vadede o loglar silinmemektedir. Sonuç itibari ile yasa dışı bir işlem yaptın ve A firmasının VPN hizmetini kullandığını devlet veya ilgili kurum öğrendi diyelim. A firmasından logları isteyebilirler.

Ciddi bir şey yapmayacaksan bu tür ücretsiz firmalar işinizi görür.

Yok ya yasadışı bir işlem yapmayacağım. Arada torrent kullanıyorum zaten twitter ve youtube yasaklı olduğu için VPN kullanıyorum.

Cyberghost istediğin amaç için işini görür bence. Daha önce kullanmıştım. Sürekli de mail gönderiyor bana kampanyaları ile ilgili. En uygun fiyattan aldığına emin ol sadece. Çünkü bazen yüzde yetmiş indirim var diye yazdığı oluyor mailimde. Gerçek bir indirim midir bilmiyorum ama yine de bir fiyatı araştır.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı