Cyberpunk 2077 1.2 güncellemesi yapılmalı mı?

h4yrettinx

Hectopat
İyi günler. Sizin de bildiğiniz gibi Cyberpunk'a güncelleme gelmiş. Nen daha sonradan öğrendim. 30 GB diyorlar ama bana 24 GB gelmiş, bir şey eksik olur mu? Bir de ben daha yeni aldım, bitirmedim oyunu. Oyunun akışı bozulur mu yoksa daha da düzelir mi? Daha ortalarındayım oyunun. Cyberpunk oyunu hep bug'lı bir şey olduğu için aklıma böyle bir soru geldi. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim eski Save dosyalarım çalışmaya devam etti, sıkıntı olmadı.

Oyunda hala buglar var ama çoğu hatayı düzeltmişler. Bence 1.2'ye geçebilirsiniz.
Teşekkürler cevaplarınız için. Peki başka bir sitede 33 diyordu Technopat ise 30 GB güncelleme gelmiş diyor. Bana neden 25 GB gelmiş olabilir ?

Teşekkürler cevaplarınız için. Peki başka bir sitede 33 diyordu Technopat ise 30 GB güncelleme gelmiş diyor. Bana neden 25 GB gelmiş olabilir ?
Oyunun alındığı platform ile alakalı olabilir. Ayrıca yuvarlanmış değerler olabilir. Bu orada, güncellemeyi yapmanızı tavsiye ediyorum. Oyunun çökmesine, ram hatalarına sebep olan 1-2 hatanın da fixlendiğini yazmışlar.

İyi günler. Sizin de bildiğiniz gibi Cyberpunk'a güncelleme gelmiş. Nen daha sonradan öğrendim. 30 GB diyorlar ama bana 24 GB gelmiş, bir şey eksik olur mu? Bir de ben daha yeni aldım, bitirmedim oyunu. Oyunun akışı bozulur mu yoksa daha da düzelir mi? Daha ortalarındayım oyunun. Cyberpunk oyunu hep bug'lı bir şey olduğu için aklıma böyle bir soru geldi. Teşekkürler.
1.2 yaması oldukça yararlı bir güncelleme diye biliyorum. Bence kesinlikle kurun. Hatta sanırım baya bir iyileşme sağlanmış.

Anladım. Zaten ben güncelliyorum. Yapılmalı mı diye sormamıştım moderatör arkadaş düzeltmiş başlığı. Asıl sorum 30 diyorlar 24 GB geldi bana onu merak ettim. Bir eksik olur mu yada oyun akışı bozulur mu oyunun daha ortalarındayım. Şuan güncelleniyor zaten :).

Geri
Yukarı