Cyberpunk 2077 1.3 Patch İle Gelecek Bazı Yenilikler!

Makaleler
18
Yer
İzmir
Bugün Steam üzerinden yayınladıkları paylaşımda 1.3 yaması ile gelecek bazı yeniliklerden bahsettiler, diğer yeniliklerden de Twitch'de yapacakları canlı yayında detaylandıracaklar. Büyük ihtimalle gelecek olan ücretsiz DLC içeriklerinden, belki de gelecek olan ilk ücretli genişleme paketinden bahsedecekler diye düşünüyorum.

• Oyunun çıkışından beri düzeltilmeyen GPS sistemine düzeltilecek,
  • Oyunda yapılacak olan seçimlerin etkileri oyunculara gösterilecek,
  • Perkler belirli bir ücret ödeyerek resetlenebilecek, böylece istediğimiz an yeni bir karakter sınıfı oluşturabileceğiz.
Yayın yarın 18.00'da CDPR'ın resmi Twitch hesabı üzerinden yapılacak. Hoş, merak etsem de, yeniden kanmayız diye düşünüyorum vaatlerine. Özellikle Life Paths faciasından sonra.

Kaynak 1: Steam :: Cyberpunk 2077 :: What’s new in Night City? [Patch 1.3 development insight]
Kaynak 2: 8 months after launch, Cyberpunk 2077's minimap is getting fixed

Son düzenleyen: Moderatör:
ATI alan üsküdarı geçti oyunu oynayan çok az kişi var. Şahsen ben 2 kere bitirdim ama daha da tınlamam ama bilgi için teşekkürler.

• Oyunda yapılacak olan seçimlerin etkileri oyunculara gösterilecek,
Buraya kadar her şey tamamdı. Oyunun başında bunun sözünü vermişlerdi ve sonucu gördük. Pek inanmıyorum açıkçası :D

Artık oyunun ilk hevesi ve havasının kaldığını düşünmüyorum. Güzel bir projenin çöp oluşuydu, henüz oynamak nasip olmadı ama izlediğim kadarıyla oynamaya değecek olarak da görmedim. Renkler ve zevkler tartışılmaz ama bu oyun yarattığı havayı yakalayamadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı