Cyberpunk 2077 200 TL

Sisteminiz ne kadar güçlü olursa, oyundaki Bug'larda o ağırlıkta azalıyor. Ama yine de sıfıra inmiyor tabii. CD PROJEKT RED oyuna sürekli yamalıyorlar. Yavaş yavaş toparlanıyor yani. Ve optimizasyonuda artıyor. Bana kalırsa alın. Sizinde dediğiniz gibi, beğenmezseniz 2 saat içinde iade edersiniz.

Oyunda bir sürü hata var, orası doğru. Ama oyuna odaklandıktan sonra oyun kendini gerçekten bağlıyor. Oyuna balon diyenlerin Cyberpunk'un daha oynamayı geçtim, videosunu bile izlediklerini sanmıyorum. Kulaktan duyma bir şekilde balon balon diye yayılıyor.

Oyunun Witcher türü RPG olacağı çok belliydi bunu göze alman lazımdı. Oyunda potansiyel çok ama çöp edildi.
Belli değildi. RPG olarak tanıtılıyordu. Ben Vampire Masuqarade Bloodlines gibi kült bir RPG olmasını bekliyordum.

Oyunu almak isteyen Epic Games kuponu ile sanırım 140'a denk geliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
https://twitter.com/x/status/1396834944782151681

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…