Cyberpunk 2077 alınır mı?

Steam kış indirimlerinde Cyberpunk 2077 alınır mı? Bir kere daha almıştım ama sarmadığı için bırakmıştım hikayesi güzel farklı oyunda önerebilirsiniz.

Mass Effect legendary Edition aldım hocam şu an güzel gidiyor. Cyberpunk'a ısınamıyorum.

Sizi anlıyorum. Ben de Steampunk görünce kusuyorum. Örnetğin Valorant'ta sırf elime Steampunk Ghost geldi diye el verdim.

Almadan önce nefret ettiğim bir oyundu. Ardından 10 TL ye oyunu satın aldım. Grafikleri ve hikâyesi müthiş. Biraz araştırma yaparsan ucuza satın alabilirsin. Fiyatı biraz tuzluydu sanki.

Almadan önce nefret ettiğim bir oyundu. Ardından 10 TL'ye oyunu satın aldım. Grafikleri ve hikâyesi müthiş. Biraz araştırma yaparsan ucuza satın alabilirsin. Fiyatı biraz tuzluydu sanki.

Hocam nasıl 10TL'ye aldınız? Tam alacaktım 124TL'ye bu mesajı gördüm.

Almadan önce nefret ettiğim bir oyundu. Ardından 10 TL'ye oyunu satın aldım. Grafikleri ve hikâyesi müthiş. Biraz araştırma yaparsan ucuza satın alabilirsin. Fiyatı biraz tuzluydu sanki.

10 TL nerede satılıyor gerçekten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…