Cyberpunk 2077 efsanevi siber donanımlar yok

XPLSG

Megapat
Makaleler
5
Merhaba.
Cyberpunk oynuyorum ve çok fazla para kastım, saygınlık seviyem Full 40 seviyeyim ve internetten baktım ve efsanevi siber donanımlar varmış fakat videolarda gösterilen yerlere gidiyorum hiçbirinde efsanevi siber donanım yok.
Mesela şu anda "Darius clarke" isimli siberkasabın oradayım videoya göre burada efsanevi siber donanım olması gerekiyor fakat bende hiç yok nereden bulabilirim bu efsanevi donanımları?
İstatistiklerim.

20231216232549_1.jpg

Merhaba.
Cyberpunk oynuyorum ve çok fazla para kastım, saygınlık seviyem Full 40 seviyeyim ve internetten baktım ve efsanevi siber donanımlar varmış fakat videolarda gösterilen yerlere gidiyorum hiçbirinde efsanevi siber donanım yok.
Mesela şu anda "Darius clarke" isimli siberkasabın oradayım videoya göre burada efsanevi siber donanım olması gerekiyor fakat bende hiç yok nereden bulabilirim bu efsanevi donanımları?
İstatistiklerim.

Eki Görüntüle 2055290
Hocam siber donanımın ismi nedir hangi yere bağlıysa o sete tıklayın (Siber kasap'ta donanım takarken) Zaten para simgesi görünür orda istedğiniz efsanevi donanımı alabilirsiniz.

Set derken bundan bahsettim + olan yerler.
1702824810596.png

Hocam siber donanımın ismi nedir hangi yere bağlıysa o sete tıklayın (siber Kasap'ta donanım takarken) zaten para simgesi görünür orada istedğiniz efsanevi donanımı alabilirsiniz.

Set derken bundan bahsettim + olan yerler.Eki Görüntüle 2056079

Goril eli, 2. kalp, kiroshi mark 3 gibi efsanevi donanımlar bende hiç yok.
Gereken slotlara bakıyorum zaten.

Oyunu bitirmeye yakın mısın? Ya da bitirdin mi? Çünkü bunlar ileride açılıyor. Ben de son görevlere yakın açılmaya başladı.

Şu anda Nocturne OP55N1 görevindeyim oyun eğer bu görevi yaparsam yarım kalan yan görevleri yapamayacağım konusunda beni uyardığı için önce yan görevleri tamamlayıp oyunu bitirmek istiyorum.

Goril eli, 2. kalp, kiroshi mark 3 gibi efsanevi donanımlar bende hiç yok.
Gereken slotlara bakıyorum zaten.

Bende var vallahi 60 seviyeyim hatta, doğru siberkasaba gidiyorsunuz değil mi 2 kalp olan siberkasapın ismini unuttum fakat sadece onu oradan alabiliyorsunuz bir de yetenek ağacında yükseltme yapın ondan kaynaklı olabilir.

Bende var vallahi 60 seviyeyim hatta, doğru siberkasaba gidiyorsunuz değil mi 2 kalp olan siberkasapın ismini unuttum fakat sadece onu oradan alabiliyorsunuz bir de yetenek ağacında yükseltme yapın ondan kaynaklı olabilir.

Genellikle teknikniğime önem verdim ve zekaya ona rağmen goril kolu veya 2. kalp var fakat onların efsane olan hali yok.
Doğru kasaba gittiğimden eminim.

Yeni konular

Geri
Yukarı