Çözüm Cyberpunk 2077 ekran titremesi/mavi ışık

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

396162

Hectopat
Arkadaşlar oyunun belli bir yerinden sonra ekran titremeye başladı hikaye gereği olduğunu düşündüm ancak oyun hatası sebebiyle böyle oluyormuş ve benim oyunum artık oynanmayacak seviyeye gelmişti. İnternette belli bir yerden önceki Save'e alın diyor ama ben o görevi yapalı 10-15 saat geçmişti bu yüzden farklı bir çözüm aradım ve sonunda buldum. Video kaydı aldım linkini bırakıyorum umarım yardımı dokunur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben çipi taktıktan sonra böyle oluyor sanıyordum ha :) belli bir yerden sonra goro ile yaptığımız görevden sonra düzelmişti.

Ben de ilk başta normal zannettim ama baktım oyun artık titremelerden oynanmayacak seviyeye geldi sorun olduğunu o zaman anladım :) internette bir sürü çözüm var ama hiçbiri işe yaramıyor bu kesin çözüm. Bir görevde bir seçeneği seçince bu bug oluşuyor ya ondan öncesine save yükleyip diğer seçeneği seçmen lazım ya da videoda ki gibi.

Geri
Yukarı