Cyberpunk 2077 GameSatış'ta Ön Siparişe Açılmış

• Konuyu başlatan Wero
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 2B
Gamesatis insanlardan kimlik ve fotoğraf istiyormuş bu yüzden şüphelerim var. Şikayetvar'ı kontrol edebilirsin
Fotoğraf istemiyor. T.C. Kimlik Numarası istiyor sadece. O da genelde internet alışverişlerinde oluyor zaten. Gamesatıştan 50'ye yakın alışveriş yaptım. Hiç bir sorunla karşılaşmadım.

Fotoğraf istemiyor. T.C. Kimlik Numarası istiyor sadece. O da genelde internet alışverişlerinde oluyor zaten. Gamesatıştan 50'ye yakın alışveriş yaptım. Hiç bir sorunla karşılaşmadım.
Fotoğraf ve kağıdın üstüne Gamesatis yazıp göndermen gerekiyormuş. Bir de T.C. kimlik fotoğrafı. Ben demiyorum Şikayetvar'daki kişiler diyor. Saçmalığın daniskası.

Fotoğraf ve kağıdın üstüne Gamesatis yazıp göndermen gerekiyormuş. Bir de T.C. kimlik fotoğrafı. Ben demiyorum Şikayetvar'daki kişiler diyor. Saçmalığın daniskası.
Öyle bir şey yok. En azından benim alışveriş yapmaya başladığımdan beri yok. Yani önceden olmuş ise onu bilmiyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı