Cyberpunk 2077 hakkında söylenebilecekler

Bulut2024

Kilopat
Makaleler
2
Evet, forumda açılan bilmem kaçıncı Cyberpunk konusu fakat oyunu bu bilgisayar kaldırır mı, oyun kırıldı mı, oyun güzel mi, gibi tek tek konu açmaktansa herkesin ne düşündüğünü tek bir konu altına yazmak isteyebileceğinin daha faydalı olacağını düşündüm.
Ben oyunu arkadaşımla beraber alacağım ve GeForce Now'dan oynayacağım, balon mu derseniz, güzel olsa bile kimsenin karşılayamayacağı bir hype ile çıktı oyun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ne kadar sıra bekliyorsunuz? Ben de VPN ile sıraya girdim fakat uzun süre girmedi.
Evet, forumda açılan bilmem kaçıncı Cyberpunk konusu fakat oyunu bu bilgisayar kaldırır mı, oyun kırıldı mı, oyun güzel mi, gibi tek tek konu açmaktansa herkesin ne düşündüğünü tek bir konu altına yazmak isteyebileceğinin daha faydalı olacağını düşündüm.
Ben oyunu arkadaşımla beraber alacağım ve GeForce Now'dan oynayacağım, balon mu derseniz, güzel olsa bile kimsenin karşılayamayacağı bir hype ile çıktı oyun.

Oyunun ilk birkaç saatini beğenmedim, Fakat Silverhand bölümlerinden sonra mükemmel oluyor.

Oyunda kırılacak bir şey yok. Crack Koruması olmadığından saf dosyaları ile çalışabiliyor.
Sisteminizi yazmamışsınız imzanınızı referans alırsam, kaldırmaz. DDR2 çok eski.
Oyun Grafik ve araba mekanikleri hakkında fena değil.
Balon değil. Ben de çıkmadan önce balon diyordum.

Geri
Yukarı