Cyberpunk 2077 ile ilgili yeni haberler var!

Bu adamları seviyorum, oyuncuyu kısıtlamıyorlar. Böyle bir oyunda kural olmaması da çok iyi, görevleri ister yaparım ister yapmam mantığı olacak gibi ki benim için çok iyi olur. Boşuna yılın oyunu olmayacak :) Beklentimin en büyüğü sanırım sev**me içermesi olabilir, eğer onu yaparlar ise bırakın 2020'yi 2030'a kadar benim bir numaralı oyunum olur.

Witcher'daki rahatlıktan ödün vermeyeceklerine emindim. Yeni haberleri inceledikten sonra arkama yaslanma sayım giderek arttı. Kullanıcıların bir oyundan nasıl keyif alınacağına fazlasıyla dikkat ediyorlar, cidden önemli. Bir de firmanın pandemi öncesi, bu oyun tabanlı çok oyunculu bir mod üzerinde de çalışma yaptığını okumuştum. Var bir hayalimiz...

Son düzenleme:
The Witcher serisini oyuncunun istekleri doğrultusunda sürekli olarak her seride geliştirdiler. Bu sayede hemen hemen her oyuncuya hitap edecek özellikleri bulunuyordu. Hikaye konusunda şüphe duymuyorum. Herşey yerinde olacak gibi duruyor. Sadece tek eksliklik olarak FPS bakışı ile beraber TPS bakış açısıda olsaydı müthiş olurdu GTA V gibi. Videolarda sadece araç sürerken TPS ye geçiliyor. Belli olmaz belki de eklerler. Ayrıca oyunun ve firmayı sevilesi en büyük yanı ise Türkçe dil desteği sunması. Tebrikler CD Projekt Red.
Ekstra olarak optimizasyon konusu biraz düşündürmüyor değil 🤔

The Witcher serisini oyuncunun istekleri doğrultusunda sürekli olarak her seride geliştirdiler. Bu sayede hemen hemen her oyuncuya hitap edecek özellikleri bulunuyordu. Hikaye konusunda şüphe duymuyorum. Herşey yerinde olacak gibi duruyor. Sadece tek eksliklik olarak FPS bakışı ike beraber TPS bakış açısıda olsaydı müthiş olurdu GTA V gibi. Videolarda sadece araç sürerken TPS ye geçiliyor. Belli olmaz belki de eklerler. Ayrıca oyunun ve firmayı sevilesi en büyük yanı ise Türkçe dil desteği sunması. Tebrikler CD Projekt Red.
Ekstra olarak optimizasyon konusu biraz düşündürmüyor değil 🤔
Optimizasyon konusunda için rahat olsun, CD Projekt Witcher 3'de ne kadar iyi optimizasyon yaptığını gösterdi zaten.
En kötü ihtimal, oyun çıktıktan 1-2 hafta sonrasında şikayetlerle birlikte iyice düzeltirler.

TPS konusunda da bir haber vardı. Linki de sunacağım. Tamamen FPS oldu.

Optimizasyon konusunda için rahat olsun, CD Projekt Witcher 3'de ne kadar iyi optimizasyon yaptığını gösterdi zaten.
En kötü ihtimal, oyun çıktıktan 1-2 hafta sonrasında şikayetlerle birlikte iyice düzeltirler.
Evet kendini ispatlayan bir firma. Sadece oyun çok derin olduğu için aklımda ufak da olsa takılıyor. Bekleyip zamanla göreceğiz. Ayrıca Nvidia ile beraber çalışmaya devam ediyor diye biliyorum. Bu konu da Nvidia ekran kartına sahip oyuncularda optimizasyon konusunda avantajı olabilir mi ?
TPS konusunda da bir haber vardı. Linki de sunacağım. Tamamen FPS oldu.
Bu haber üzücü oldu. TPS bakış açısını seven birisiyim. Mesela The Witcher da arada bir karakterin silahını durup durup inceliyordum 😂. Neyse bakalım zamanla göreceğiz. Bir an önce Eylül ayına gelsek !

Evet TPS olmaması biraz üzüyor, ancak FPS olması bu tarz oyunlar için daha iyi aslında. Belki bakarsınız isteğimiz üzerine TPS veya FPS yapabiliriz belli olmaz, ancak bu oyunun bırakın 2020'yi aynı Witcher 3 gibi 5 yıl boyunca yılın oyunu seçileceğine eminim.
Şu Rockstar en iyisi diyenlere sesleniyorum, o cepleri boşaltmakta en iyisidir :) CD Projekt Red ise tam tersine oyuncuları düşünüyor ve onlara özel bir oyun yapmak istiyor, tam 3 yıldır deli gibi bekliyorum artık 3 ay hiçbir şey gibi ancak her geçen gün daha da heyecanlanıyorum. Çıktığı gibi indireceğim ve günde en az 12 saati bu oyun için gömeceğim..
1591614312066.png

Geri
Yukarı