Cyberpunk 2077, Özel Modla FSR 2.0 Desteği Kazandı

@443652 haksızlık ediyorsun. Oyun şu an oynanabilir düzeyde. Kaldı ki oyunun indirimli fiyatı 7$ falan zaten. Oyunda Türkçe dil desteği de var, daha ne olsun?

Hocam o oyunu öyle çıkarırlarken düşüneceklerdi. PS4 de şimdiye kadar böyle rezalet görünmedi. Şimdi düzeltilerse bile ben böyle firmalara destek vermek istemiyorum. 125 TL çok para değil evet ama gerçekten yaptıkları ayıp.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nedense hiç şaşırmadım.
Oyunun sorunları genelde modla çözülüyor.

Bence oyun hala daha çöp ve bence hiç düzelmeyecek. Ağır kazık attılar hak etmediler para kazanmayı.
4. kere oynayan ben.

Oyun kötü başlangıç yaptığı için hafızalara kötü kazındı ama şu oyuna bir kez daha şans verin girin anlayacaksınız. Oyunu ilk çıktığında oynadım şuan da oynuyorum. Aradaki fark devasa. Bu oyunun eksik çıkmadığı anlamına geliyor tabii.

DLSS rakipsizdir. DLSS'nin rakibi FSR değildir. Spor araba ile tırı karşılaştırıyorsunuz. FSR'nin rakibi NIS yani NVIDIA Image Scaling'dir. Amaçları aynı olsa da amacı yapma şekilleri farklı. Spor araba da tır da A'dan B'ye gider fakat biri yük ile gider bizi hız ile gider.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…