Cyberpunk 2077 oynanır mı?

imsena

Picopat
Makaleler
4
Daha önce oynamadım. Duyduğum kadarıyla çok bug varmış oyunda. Hikayesiyle, grafikleriyle bu oyun oynanır mı? Bana 20-30 saat dolu dolu içerik çıkartabilir mi bu oyun? Ayrıca şu anda bug ve hata durumu nedir?

Phantom library Update'i geldi hemen hemen mantıksal hatalar da dahil birçok durum düzeltildi. Şu an oynanabilir ama Update'den önce de o kadar kötü değildi yine oynamadıysan oynamanı tavsiye ederim sana hikayesiyle de bir içerik çıkartır.

Cyberpunk 2077 yenibaşlayacaklar için muhteşem bir oyun. İlk çıktığında hatalardan dolayı oyun yerden yere vuruldu ancak şimdi başlayacaksan yeme yanında yat.

Daha önce oynamadım. Duyduğum kadarıyla çok bug varmış oyunda. Hikayesiyle, grafikleriyle bu oyun oynanır mı? Bana 20-30 saat dolu dolu içerik çıkartabilir mi bu oyun? Ayrıca şu anda bug ve hata durumu nedir?
İlk çıktığında vardı şuan oynanır. Hatta türü seviyorsanız şiddetle tavsiye ederim çok güzel oyundur.

Buglar ilk çıktığı zaman vardı. Şimdi, 2.0 güncellemesiyle oyun bayağı adam oldu ve tam oynanabilecek düzeyde. Tavsiye ederim, buglu diyenlere de aldırış etmeyin. Bilgilerini güncellemedikleri için öyle diyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı