Cyberpunk 2077 Phantom liberty nasıl olmuş?

EmreLds

Kilopat
Makaleler
5
Arkadaşlar, ben hikayenin daha yarısında falanım bence çok güzel olmuş DLC çok başka şeyler anlatıyor ama oyun oynanışı olarak ben çok farklılık görmedim. Bu konuda spoiler olmadan DLC'nin nasıl olduğunu tartışabilirsiniz.

1 saat 30 dk oynadim, begendim. Cok oyle FPS problemi yasamadim. Ultra acinca akicilik dusuyor ama yuksek ile oynayabiliyorum, FSR acip Ultra oynayabiliyorum ama FSR acmak istemiyorum.

1 saat 30 dk oynadim, begendim. Cok oyle FPS problemi yasamadim. Ultra acinca akicilik dusuyor ama yuksek ile oynayabiliyorum, FSR acip Ultra oynayabiliyorum ama FSR acmak istemiyorum.

FSR açacaksan eğer, kasmıyorsa kesinlikle çözünürlük yükselt.
Mesela FSR kalite veya performans moduna alınca 2K ve üstüne çekebiliyorsan çek farkı kapatıyor.

DLC kısmında türkçe çevirilerde bazı yerlerde hata var. Oynanış olarak yenilik katmış. Hikaye olarak hoşuma gitsede final kısmından memnun kalmadım.

İtyaka denen yeni şehri çok beğenmedim. Night City'e göre çok cansız ve içi boş olmuş, ayrıca DLC çıktıktan sonra İtyaka'nın bazı yerlerinde optimizasyon sorunu vardı ama onu yeni yeni çözmüşler. 2077'de geçen bir oyunu 2013'den hallice İtyaka denen bir şehirde oynatmaları saçma olmuş.

DLC hikayesini de oynayıp bitirdim ve finali açıkçası ana oyunun sonları kadar beni etkilemedi. Phantom Liberty biraz "Bakın biz oyunu yeniledik test edin" minvalinde bir genişleme paketi olmuş. Cyberpunk 2077 ana hikayesi ve Phantom Liberty arasında bir seçeneğim olsa kesinlikle ana hikayeli oyunu seçerdim.

Ben Cyberpunk 2077 ana hikayesinden çok etkilendiğim için DLC'yi satın almıştım belki oyunun devamı gelmiştir diye, ama beklentilerimi tam anlamıyla karşılamadı.

İtyaka denen yeni şehri çok beğenmedim. Night City'e göre çok cansız ve içi boş olmuş, ayrıca DLC çıktıktan sonra İtyaka'nın bazı yerlerinde optimizasyon sorunu vardı ama onu yeni yeni çözmüşler. 2077'de geçen bir oyunu 2013'den hallice İtyaka denen bir şehirde oynatmaları saçma olmuş.

DLC hikayesini de oynayıp bitirdim ve finali açıkçası ana oyunun sonları kadar beni etkilemedi. Phantom Liberty biraz "Bakın biz oyunu yeniledik test edin" minvalinde bir genişleme paketi olmuş. Cyberpunk 2077 ana hikayesi ve Phantom Liberty arasında bir seçeneğim olsa kesinlikle ana hikayeli oyunu seçerdim.

Ben Cyberpunk 2077 ana hikayesinden çok etkilendiğim için DLC'yi satın almıştım belki oyunun devamı gelmiştir diye, ama beklentilerimi tam anlamıyla karşılamadı.
V'nin hikayesi zaten bitiyor her türlü devamı gelecekse bile Johnny Silverhand temasında gelmeyecek o belliydi zaten.

V'nin hikayesi zaten bitiyor her türlü devamı gelecekse bile Johnny Silverhand temasında gelmeyecek o belliydi zaten.

Oyunun ana hikaye + DLC sonlarının hiçbirinde zaten V karakteri tam anlamıyla mutlu olamıyor ya da tedaviye kavuşamıyordu. Bir tane DLC sonunda nihayet tedaviye kavuşup yaşamaya devam ediyoruz ama tabii ona ne kadar yaşamak deniyorsa... Ne eski özelliklerimiz kalmış, ne arkadaşlarımız ne de başka bir şey. Sıradan bir vatandaş olup Night City'e atılıyoruz.

DLC için en iyi son Songbird hayatta tutup eski hayatımıza geri dönmemizdi, en azından biz yaşamıyorsak bile bir başkasını yaşatabildik. Oyunun ana sonunda ise Johnny ile Arasaka kulesini tek başımıza basıp Night City efsanesi olduğumuz son daha iyiydi.

Yeni konular

Geri
Yukarı