Cyberpunk 2077 Satışları 25 Milyonu Aştı

Özünde The Witcher 3: Wild Hunt'tan çok daha sağlam bir oyun o yüzden bu kadar satması normal. Sadece insanlar ilk çıktığında teknik sıkıntılara o kadar odaklıydı ki oyunun aslında iyi bir oyun olduğunu görmediler bile.

Oyun bu halinde 2020'de çıksaydı muhtemelen yılın oyunu ve tarihin en iyi oyunlarından biri olacaktı. En iyi oyunlardan biri olma konusunda yine şansı var ancak ne olursa olsun güzel toparladırlar ve mantıklı hamleler yaptılar.

Yine de Johnny ve V'nin arasında tercih yapmadan ikisininde hayatta kaldığı bir son isterdim.

Değiştirsinler yahu kocaman oyun ve potansiyeli de hala yüksek burada salmaları saçma olur. Witcher 3'deki Blood and Wine'ın büyüklüğüne yaklaşamıyor Phantom Liberty bu haliyle.
Bende değiştirmelerini isterim fakat hem bu oyunun hem de V'nin konusu Phantom Liberty ile gelen sonla kapandı gibi. Özellikle devam oyununda V'nin olmayacağını düşünüyorum umarım yanılırım. Büyük ihtimal mavi gözlü adamla ilerleyecekler belki Songbird'ü tekrardan görürüz. Bir de eleştiriler övgüye dönüştü bence bu övgüyü çok fazla baltalamadan devam oyununa aktarmak isteyeceklerdir. En kötü online getirirler belki. Ben şahsen Panam ile başlayan yolculuğun başarılı olup olmayacağını gösteren bir DLC olsun isterdim sonuçta V hala ölüme yakın iyi bir hikaye yaratılabilir.. Belki devam oyunun da yaparlar bilemiyorum. Ne yapacaklarını, ne düşündüklerini bekleyip görelim.

Yeni konular

Geri
Yukarı