Çözüldü Cyberpunk 2077 sistem gereksinimleri düşer mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Ortaya çıkacak sonuç mininum 1050 Ti veya 570 isteyecek olması. Sağda solda sallayanlar sallarken hiç akıllarına getirmiyor kaç kişide böyle sistem var kaç tane adama satarlar böyle yüksek gereksinimlerle diye.

Kardeşim oyun firmaları %100 bunu düşünürler.
Hürriyet mi? Yalandan kim ölmüş. Sistem gereksinimleri daha Steam'de bile yok, bunlar nereden ulaşmış bilgilere?

2020 PC Game List - System Requirements and System Specs kardeşim bu site takip ediyor ben bundan bakıyorum tüm oyunlara hem zaten Ekim'de mi ne çıkacakmış bence erkenden bunları konuşmayalım illaki değişir.

Sitede "Predicted" ibaresi yer alıyor.
Zaten şu anda kesin bir bilgi bulunması imkansız, tabi ki "predicted" yazacak. Oyun daha yapım aşamasında, gereksinimler azalabilir de, artabilir de. Ne bekliyorsunuz anlamadım. En iyisi firmaya yazın, bilgileri buraya aktarın siz. Kesin şeyleri çok seviyorsunuz anlaşılan.

Zaten şu anda kesin bir bilgi bulunması imkansız, tabi ki "predicted" yazacak. Oyun daha yapım aşamasında, gereksinimler azalabilir de, artabilir de. Ne bekliyorsunuz anlamadım. En iyisi firmaya yazın, bilgileri buraya aktarın siz.

E zaten biz de bunu diyoruz? Aynı yere gelmiş oluyorsunuz. Daha üretici firma bile verileri paylaşmamış iken neye göre sistem gereksinimleri sunuluyor? Önceki yorumda belirttim, oyun oynanış videosu üzerinden "Bu sistemde oynatıyorsa o zaman bunu direk paylaşalım" algısı oluşturdular. Resmi olarak açıklanan bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı