Cyberpunk 2077 testi doğru mu?

W.Heisenberg

Hectopat
İlk defa üç gün önce 2080 Ti'li bir bilgisayarda Cyberpunk'ı tatmin etme şansım oldu(4 saat kadar). Tahmin ettiğiniz gibi, yüksek FPS alıyordum, bir sıkıntı çıkmıyordu.
Bundan dolayı pek bilmiyorum oyunun optimize sıkıntılarını falan. Veya aldığı düşük FPS'yi.
Bu oyunu eminim deneyimleyip FPS'sini az çok görenler vardır.
Bu testin doğruluk değeri nedir;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Video sadece YouTube'den izleniyor olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk defa üç gün önce 2080 Ti'li bir bilgisayarda Cyberpunk'ı tatmin etme şansım oldu(4 saat kadar). Tahmin ettiğiniz gibi, yüksek FPS alıyordum, bir sıkıntı çıkmıyordu.
Bundan dolayı pek bilmiyorum oyunun optimize sıkıntılarını falan. Veya aldığı düşük FPS'yi.
Bu oyunu eminim deneyimleyip FPS'sini az çok görenler vardır.
Bu testin doğruluk değeri nedir;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Video sadece YouTube'den izleniyor olabilir.

Video kullanılmıyor diyor.

i7 2600k ve GTX 1070 Amp! edition (ikisi de kendiliğinden bir miktar overclocklu modeller yani) ve 16 GB ram ile 1080p Full Ultrada 35-45 arası FPS alıyordum 1.03 sürümünde. En düşük 30 görmüştüm galiba şehrin kalabalık yerlerinde. Hem CPU hem GPU kullanımları neredeyse her zaman %90 üstündeydi. Orta ayarlara çekince stabil 50, kalabalıkta 35 alıyordum. Yeni yılda çıkan sürümleri denemedim çünkü oynayıp sildim oyunu, tekrar oynamak için nisan civarını bekliyorum.

Sayıları biraz yanlış hatırlıyor olabilirim ama oyun deneyimi olarak araba sürerek kalabalık alanlardan geçtiğim zamanlar hariç, hiç fena bir deneyim değildi. Çok pürüzsüzdü elbette diyemeyeceğim ama rahatsız etmeden akıcı şekilde oynadım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı