Çözüldü Cyberpunk 2077 "Topu Dikti" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Bilirkisi.exe

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Yönetmen, Tiyatro Sanatçısı, Oyun Yazarı, Koordinatör, Rejisör, Oyuncu Koçu
Cyberpunk 2077 bildiğiniz gibi, birkaç gün önce çıkış yaptı. Ben de kendisini edindim ve oynamak için çalıştırmak istedim. Fakat bu girişimim "Hadi be! Cyberpunk 2077 Topu Dikti" şeklindeki hata ile sonuçlandı. Forumda açılan farklı konulara göz attım ve önerilen çözümleri uyguladım. Fakat hiçbiri iyi sonuç vermedi. Bu hatadan dolayı oyunu başlatıp oynayamıyorum. Hata Raporum

Ekran Alıntısı.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Aynen dediğim gibi. Kartınızın birden fazla grafik işlemcili versiyonu varmış, sizinki Fermi. Ben buna bakmıştım:

Cyberpunk 2077 için çıkan sürücüyü kuramadığınız için oynayamıyorsunuz oyunu. Sorunun çözümü yeni ve güncel bir ekran kartı almak.
Ben de dün yükledim internette topu dikti sorununu alan herkesin yaptığı çoğu yöntemi denedim sorunu Cyberpunk yapım şirketine raporladım. Bugün sildim yeniden yükledim ama nafile... Oyanayamıyorum bir türlü açılmıyor nedir bunun sorunu nasıl çözebilirim?

Dosya Ekleri

• resim_2023-03-18_131204216.png
    resim_2023-03-18_131204216.png
    486,7 KB · Görüntüleme: 52
Ben de dün yükledim internette topu dikti sorununu alan herkesin yaptığı çoğu yöntemi denedim sorunu Cyberpunk yapım şirketine raporladım. Bugün sildim yeniden yükledim ama nafile... Oyanayamıyorum bir türlü açılmıyor nedir bunun sorunu nasıl çözebilirim?
bende tüm çözümleri denedim ama nafile rx6700xt r5 5600

Yeni konular

Geri
Yukarı