Cyberpunk 2077'de DLC'ler ücretsiz olacak!

@Silinen üye Para bulmak istersen her türlü bulursun, 4-5 gün çırak olarak çalışsan bile parayı tamamlayabilirsin. Böyle bir oyunu korsan oynama düşüncesi... Ne bileyim, çok garip. Adamlar o kadar Türkçe destek getiriyor, o kadar oynanış vadediyor. Ancak birçok insan param yok deyip korsana yönelmeyi seçiyor. Ayrıca 30 TL'ye bu oyunu rüyanızda bile göremezsiniz, yurt dışında indirimli hali bile 45 Euro civarında. Bize 2 kattan fazla indirim yapmışlar, yakın bir zamanda fiyat artışı olacağını düşünüyorum. Mesela ben oyunu 170 TL'ye aldım, o parayı sonuna kadar hak edeceğini de biliyorum.
Hocam 170'e nerden aldınız ya link var mı?

Soruyu soran "Witcher gibi ücretsiz DLC'ler olacak mı?" demiş ama 3. oyunun DLC'ler gayet paralı. :) Ücretsiz olanlar da diğerleri yanında gayet önemsiz.

Ben sizin dediğinizi anladım. O konuda haklısınız ancak 2-3 şey eklenmesi için bile para isteyen firmalar olduğunu hatırlarsak CD Projekt'e teşekkür etmek lazım. Zorunda olmadıkları bir konuda hareket ediyorlar.

Tabii artık stoklarda yok. En ucuzu 198-224 arasında, BursaGB'de en ucuz ama şu anda değil fırsat kovalamak lazım diğer site ise GameSatış.
Gamesatış 224 lira şuan için.

Gamesatış 224 lira şuan için.

Ben de buradan 200 TL'ye almıştım. 211,65 TL şu an.

Geri
Yukarı